Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zařizujeme kuchyňskou linku v malém bytě

Jsme rádi, že můžeme představit další z novinek francouzského výrobce, který se tentokráte zaměřil na problém malých kuchyní a jak na opravdu stísněném prostoru zařídit, či uspořádat kuchyňskou linku. I v malém prostoru je třeba kuchyň vybavit tak, aby jste měli přeci jen dostatek pracovní plochy k vaření a popřípadě také k sezení, jelikož jen málokdo z nás disponuje také samostatnou místností pro zařízení jídelny. A tak v malých bytech se musí v kuchyni vařit, ale také stolovat a to vše je třeba, nebo respektive každý touží zařídit tak, aby interiér byl příjemný i praktický.

Kolekce Manchester, kterou jsme právě zařadili do naší nabídky, toho nabízí opravdu hodně. Můžete vybírat z nabídky samostatných skříněk, aby vaše kuchyň byla vám na míru, nebo můžete pořídit již návrh sestavy kuchyňské linky, pokud vám její rozměry vyhovují. A to vše jsme rozdělili také podle odstínů.

Sestavujeme kuchyňskou linku ze samostatných skříněk

Pokud si chcete kuchyňskou linku sestavit výběrem z nabídky skříněk, není na našem portále nic snadnějšího. Stačí si zvolit odstín a vybrat dolní a horní skříňky dle vašich požadavků. U každé ze skříněk uvádíme také fotografii vnitřní uspořádání a každá z dolních skříněk má již do ceny započítanou pracovní desku. Nemusíte tak nic složitě počítat, například kolik metrů potřebujete pracovní desky, stačí jen skříňky namontovat dle přiloženého návodu k montáži. Pro ilustraci pak u každé skříňky uvádíme daný návrh sestavy, aby jste měli představu, jak vaše kuchyňská linka bude vypadat.

 

                       

 

Je to samozřejmě jen návrh sestavy, finální podoba vaší kuchyňské linky na základě vlastního výběru z nabídky skříněk bude zcela jiná. Design zvolil francouzský výrobce velmi jednoduchý, nenáročný na výrobu a to z prostého důvodu. Chtěl především u těchto typů kuchyňských linek docílit nízké ceny. Myslíme si, že záměr byl beze zbytku splněn, navíc při zachování pověstné "francouzské" kvality.

 

Černá, nebo bílá kuchyňská linka?

Chceme se zastavit více u třetího odstínu kolekce Manchester a to je černá. Všeobecně platí, že bílý odstín má pro malé interiéry velmi příznivou vlastnost a to, že dokáže opticky zvětšit daný prostor. Bílý odstín se tak pro vybavení opravdu malé kuchyně jaksi sám nabízí.

 

              

 

Pracovní deska je pro všechny odstíny stejná, má šedou barvu. V kolekci Spoony se nabízí také další řešení a to do jedné kuchyňské linky zakomponovat jak bílé, tak šedé skříňky. Taková sestava může být velmi originální. V neposlední řadě v naší nabídce nábytku do kuchyně najdete také velmi praktické jídelní sestavy, vhodné právě do malých interiérů. A pokud si nebudete vědět rady při sestavování vaší kuchyňské linky, vždy nás můžete kontaktovat na našem on-line chatu, kde dostanete odpovědi na vaše otázky nejrychleji.