Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak zařídit malý pracovní prostor pro školáka, studenta?

Vybavit rozměrově malý dětský pokoj tak, aby zůstal dostatek místa na všechny díly nábytku, je někdy opravdu složité. Pokud už jste vyřešili, jak dítě či děti budou spát, ještě zbývá pracovní prostor, který je neméně důležitou součástí interiéru dětského pokoje. Především pak u dětí školou povinných.

Jak zařídit pracovní prostor, aby školák či student měl ty nejlepší podmínky pro studium? A jak vše zařídit tak, aby kromě psací plochy na umístění počítače zůstalo i nějaké to místo na školní pomůcky, učebnice a další? V dnešní nabídce si lze naštěstí vybrat a před nedávnem přišli výrobci nábytku s celou řadou překvapivých, především pak praktických řešení, lépe řečeno designů.

 

                                         Sestava herní počítačový stůl s regály Gaming

 

Psací stoly s nadstavcem do dětského pokoje jsou zcela novou, trendy záležitostí, která vám ušetří nemalou část z vašeho interiéru, respektive z interiéru vašich dětí. Dle velikosti nadstavce pak získáte menší či větší úložný prostor navíc, který nikterak neubere z tolik drahocenného místa na podlaze. Nadstavec je umístěný nad psacím stolem a tak využívá prostor do výšky.

 

                                                          Herní počítačový stůl s led osvětlením Gaming black

 

Dětský psací stůl do rozměrově malého dětského pokoje

Dnes si několik takových dětských psacích stolů s nadstavcem představíme. Mezi sebou se jednotlivé návrhy velmi liší a opravdu záleží na tom, jak moc vás nedostatek místa v dětském pokoji tíží. jsou psací stoly s nadstavcem spíše jako designovým efektem, ale jsou psací stoly s nadstavcem, do kterého uložíte opravdu velké množství nejrůznějších věcí. 

 

                                                                

 

Na ilustrační fotografii uvádíme příklad dětského psacího stolu s nadstavcem Seven, který je ideálním řešením pro velmi malé dětské pokoje, nebo také studentské pokoje. Ale proč ne i pro dospěláky. Nadstavec nabízí zavřené úložné prostory v podobě dvou skříněk, které jsou spojeny policí umístěné v otevřeném odkládacím prostoru. Mezi nádstavcem a deskou psacího stolu není nevyužité místo, ale v podstatě obě části jsou spojeny zadní deskou celého psacího stolu a na ní jsou umístěny další odkládací poličky.

 

                                                                Dvojitý psací stůl v minimalistickém designu Seven

 

Samozřejmě, že psací stůl disponuje úložným prostorem i pod pracovní deskou a ten má podobu opět zavřené skříňky. Navíc šuplík nad skříňkou je uzamykatelný. Tento psací stůl s nádstavcem je tedy ideálním řešením když máte v dětském pokoji málo místa pro pracovní prostor.

 

         Designový, herní počítačový stůl s led osvětlením D-Game

 

Psací stůl s nadstavcem do dětského pokoje, když je místa přeci jen více

Pokud ale až tak nedostatkem místa netrpíte, ale přeci jen zvažujete nějaké multifunkční řešení, pak vám můžeme nabídnout designové psací stoly s řadou praktických prvků, které potěší i v rozměrově větším dětském pokoji. jedná se o zcela novodobý trend, kdy psací stůl disponuje tabulí na psací, nebo magnetickou tabulí, osvětlením, kapsáři a dalšími prvky, které jste možná ještě ani neviděli. Jeden příklad za všechny, psací stůl s nadstavcem, který je za nás jako prodejce nábytku opravdu designovým skvostem. Autorem je francouzský výrobce.

 

Herní, počítačový stůl Invanders

 

Představujeme nádstavec, který potěší moderními prvky každého školáka či studenta. Nádstavec disponuje látkovým kapsářem na nejrůznější drobnosti, led osvětlením umístěným opravdu na pravém místě, tabulí na psaní křídou, nabíječku smart phone a v neposlední řadě rovněž nejrůznějšími úchytky na nůžky či psací potřeby. Líbí se nám také otvor, který zasahuje dovnitř psacího stolu, rovněž na psací potřeby. S tímto řešením se vám nestane, že by jste psací potřeby v nějakém stojanu převrhli. Jedním slovem praktický, velmi nadčasový design.

Takže nabídka psacích stolů je dnes opravdu velmi zajímavá. Pokud tedy právě zvažujete pořízení psacího stolu pro svého malého školáka, nezapomeňte, že kromě klasických designů, najdete i multifunkční, z kterých právě malý školák bude mít velkou radost.