Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma


Možnosti dopravy a platby

Náklady na poštovné i balné na celém území České republiky a Slovenska nese prodávající. Doprava je tedy pro naše zákaznícky zcela zdarma a platba je pouze za zboží. Výnos nábytku do patra zdarma u objednávek nad 7 000 Kč, neplatí pro kategorii rustikální nábytek, kde výnos není možný z důvodu dodání ve smontovaných dílech. V tomto případě je kupující si povinen zajistit pomoc.

 

Dobírka = cenu za zboží hradí kupující při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (dopravci) nebo na poště. 

Bankovní převod = cenu za zboží hradí kupující po obdržení potvrzení objednávky, ne však dříve, než od prodávajícího obdrží vystavenou fakturu obsahující všechny potřebné identifikátory k zadání platby za zboží (výše kupní ceny, číslo účtu, variabilní symbol). Na žádost kupujícího prodávající vystaví fakturu bez zbytečného odkladu po potvrzení objednávky. Tento způsob úhrady kupní ceny se považuje za zálohovou platbu na kupní cenu. 

Platební karty = platební systém Pay-U, více informací na www.payu.cz

Hotově (osobní odběr) = cenu za zboží hradí kupující v hotovosti při převzetí zboží v sídle prodávajícího, a to po obdržení potvrzení ze strany prodávajícího, že zboží je již připraveno na skladě k vyzvednutí. 

Na splátky = cena je kupujícím hrazena prostřednictvím splátek společností Home Credit a.s. (všechny potřebné údaje k tomuto způsobu platby naleznete na webových stránkách společnosti Home Credit a.s. www.homecredit.cz/vop). 

V případě smlouvy, kde je zboží upraveno podle přání kupujícího (nábytek na zakázku) nebo zhotoveno či upraveno pro jeho osobu, nelze kupní cenu uhradit na dobírku. Platba probíhá způsobem vystavení zálohové faktury a po jejím řádném zaplacení začne zhotovitel nábytek dle specifikace vyrábět.

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.