Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

O nás

Prodej nábytku je zodpovědnost. Je to produkt, který s vámi bude několik let, a tak je kvalita v ALDO prioritou. Výrobce a jejich produkty důkladně hodnotíme a snažíme se dělat kvalitou dostupnou díky rozumným cenám. Na trhu s nábytkem působíme již 15 let, a proto si dovolíme tvrdit, že nejsme žádní nováčci.

Naši dodavatelé jsou z Belgie, Francie, Německa a Španělska. V zemích, kde působíme, máme exkluzivní zastoupení, a naše nabídka je tak na trhu unikátní

V naší nabídce najdete široký výběr dětského nábytku, včetně oblíbených dětských patrových postelí. Dětský nábytek dělíme do kategorií – Dětské pokoje, designové dětské pokoje a dětský nábytek, kde najdete samostatně všechny produkty. Kromě dětských pokojů u nás můžete vybrat vybavení do kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, koupelny, předsíně a dalších částí svého bydlení. Pro náročnější zákazníky máme v nabídce i luxusní nábytek, a často nabídku doplňujeme o originální produkty nových dodavatelů.

Novinky, akce a další aktuální informace můžete sledovat na našich sociálních sítích - FacebookuInstagramu.

Za naši existenci e-shopu s nábytkem jsme získali také řadu ocenění a jsme na to právem hrdi. Již desátým rokem se spokojenost našich zákazníků na Google a Facebook drží v rozmezí 94 - 96 %.

Nábytek, který vám nabízíme je certifikovaný dle norem Evropské unie, a z hlediska bezpečnosti je tak vhodný pro vybavení dětských pokojů. Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele v moderním designu a v mnoha barevných provedeních je přesně to, co na našem trhu chybělo. A my jsme rádi, že můžeme být exkluzivním dodavatelem tohoto nábytku pro Českou republiku. A jak poznáte nábytek dané země, či to jaké jsou jeho kvality? Jednoduše podle značek, které můžete vidět jak na našich stránkách tak na vlastních balících, které vám přivezeme až do domu. A to zcela zdarma po celé české i slovenské republice. Vyrobeno a navrženo v Česku, ve Francii, Německu, Belgii nebo Dánsku najdete u každé kolekce. Země původu by měla být jednou z hlavních informací při prodeji nábytku!

Nejen prodej, ale i služby více než 15 let

  • Průměrná doba dodání všech produktů 4,2 dnů, 94 % zákazníků doručeno do 6 dnů
  • Při placení můžete využít platební bránu Comgate, bankovní převod nebo dobírku
  • Působíme i na Slovensku, v Polsku a Maďarsku
  • Nábytek můžete zaplatit až po předání, doručujeme vlastními vozy a šikovnými řidiči
  • Při objednávce nad 5.000 Kč doprava zdarma (více obchodní podmínky)
  • Prodáváme nábytek s certifikátem kvality a pod ochranou ISO
  • Najdete nás i na Heuréka CZ a Heuréka SK
  • Online návody k montáži, technické výkresy s detailními rozměry

Snažíme se vybírat nábytek především kvalitní, ale při zachování cenové dostupnosti a originální. Každý týden na našich stránkách můžete najít aktualizovanou nabídku zboží a každý týden zde můžete najít novou kolekci, která je něčím zajímavá.

Nábytek za vás vyzkoušíme, s námi nemůžete vybrat špatně

Každý z produktů, který na našich stránkách představujeme, jsme takzvaně měli v ruce a především u dětského nábytku samy děti nábytek vyzkouší, než vám zákazníkům daný produkt nabídneme. S nábytkem Aldo je dětský pokoj, ale i další typy interiérů zkrátka reálný svět. Na designu nám záleží, design nás baví a vždy se snažíme představit jen takový nábytek, který váš domov udělá nejen krásnějším, ale i dokonalejším.

 

Vědět je nábytku vše a nejen dětského nábytku, ale i nábytku pro vás dospělé, není pro nás výsadou, ale zásadou. Na dlouholeté spolupráci s našimi dodavateli si velmi zakládáme, na návrzích designů se také podílíme. I to je možné pouze a jen, pokud je spolupráce nás jako prodejců s daným výrobcem na základě exkluzivity. Nábytek je příběh, nábytek to není jen prodej, rozhodně ne u nás, na Nábytku Aldo. Věříme, že i vy se přidáme k tolika spokojeným zákazníkům, kteří mají již naše designy doma.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte naše pracovníky, nebo pište na info@nabytek-aldo.cz


+420 724 777 014

Hlavní telefonní infolinka kde se dovoláte na některé z našich prodejců, nebo více info v našich kontaktech.

Váš team nábytek Aldo