Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postel s úložným prostorem, jak správně vybrat?

Také řešíte, jak pokud možno ušetřit místo v daném pokoji co nejvíce? A víte že, pořízením postele ušetříte místa nejvíce? V dnešní době široké nabídky nejrůznějších designů, kdy výrobci se předhánějí s nápady, navíc vůbec není těžké opravdu pořádný kus prostoru ušetřit. Design postelí je rok od roku více a více důmyslnější a dnes vám některé z těch nejvíce nápaditých postelí představíme. A začneme hned častou otázkou, jak ušetřit místo v dětském pokoji. Protože většina z rodičů musí zařídit jednu místnost jako dětský pokoj a to bez ohledu na počet dětí.

Postel se stolem, dětská palanda, zkrátka postel pro maximální úsporu

Dětská postel pro dva, dětská postel pro tři, to je samozřejmě patrová postel. Ta všeobecně patří k těm nejvíce prodávaným designům. Patrová postel ale už také není co bývala a rozhodně nabízí daleko více, než jen dvě místa na spaní. Patrová postel v moderním designu, to je často také palanda s šatní skříní, šuplíky navíc, někdy policemi, zkrátka určitě je pro malý pokoj dobře vybrat takovou patrovou postel, která vyřeší i nedostatek místa v interiéru.

 

Dětská postel se stolem Kric    Patrová postel pro dvě děti Bo10 white - limitovaná edice

 

Z patrových postelí jsou nejvíce úsporné k dětskému pokoji ty, které nabízejí šatní skříň. Ano, taková palanda zabere na délku pokoje sice daleko více místa, ale zase na druhou stranu, vám hodně místa ušetří. Často jsou součástí daného designu totiž také hluboké šuplíky, police a šatní skříň, stejně jako šuplíky pokryjí potřeby dvou menších dětí. Není tedy třeba pořizovat další skříň do prostoru.

Oblíbená je i postel se stolem, převážně určena ke spaní jednoho dítka. Je velmi dobře, že tato patrová postel se stolem, skříní a policemi je v nabídce, protože i rodiče jednoho dítěte mohou zápasit s nedostatkem místa v pokoji. Patrová postel je vlastně takovým celým dětským pokojem a vy využíváte a zároveň šetříte místo v pokoji díky vyvýšenému lůžku, pod kterým vzniká prostor pro umístění stolu, skříně a polic. Takže pokud jako rodiči právě přemýšlíte, jak zařídit dětský pokoj, aby dětem zůstalo místo i na jiné vybavení, nemluvě o místě na hraní, pak patrová postel v nejrůznějších variantách je tou nejlepší odpovědí na vaše trápení.

Postel s úložným prostorem pro dospělé

I v ložnici je to někdy "boj" s každým centimetrem, především když se jako správní rodiče rozhodneme, že největší z pokojů, který máme v bytě, domě k dispozici, přenecháme svým ratolestem. A další z místností je zase zařízena jako obývací pokoj, kde se scházíme všichni a tak je velmi časté, že na ložnici zbude opravdu ten nejmenší z pokojů. I zde je tou nejlepší volbou postel s úložným prostorem. Ale jejich možnosti už určitě všichni znáte, přinesli jsme vám desítky nejrůznějších článků za posledních více jak deset let.

 

                                                            Postel s prostorem se zvedacím roštem Vasa

 

Dnes nás napadlo, že bychom vám právě k posteli nabídli velmi praktickou vychytávku, když si v ložnici od dětí chcete odpočinout. A to chceme někdy všichni, co si budeme povídat. Našli jsme pro vás unikátní design, stolek nad postel na pojezdech, kde můžete večer pracovat na svém laptotu, ráno si dát snídani, zkrátka stolek, který teprve přinese komfort do vaši ložnice. Stolek nás opravdu dostal, navíc nabízí i další využití pro vaši ložnici. Jako stolek pod televizi, nebo klasický psací stůl, odkládací konzola, zkrátka bude vám sloužit tak, jak zrovna v danou chvíli budete potřebovat. Nápad se stolkem na pojezdech bude rozhodně multifunkčním prvkem ve vaši domácnosti a jak všichni víme, multifunkční design rovněž dokáže ušetřit nemalý prostor v dané místnosti. Třeba právě u tohoto stolku nebudete nuceni již pořizovat psací stůl. A tak vlastně ušetříte místo taky.

 

Stolek nad postel Flex white   Stolek nad postel Flex je praktický   Stolek nad postel jako stolek pod televizi, kolekce Flex

 

Ale zpátky k postelím. Pokud hledáte postel s úložným prostorem, i zde platí, není postel jako postel. Při výběru postele se zaměřte na hloubku šuplíků, třeba aby jste nebyli překvapeni, že nejsou tak objemné, jak se na fotografiích zdálo, ale také na jejich počet. V nabídce najdete postele s jedním, ale i více šuplíky a tak výběru věnujte velkou pozornost. Jako dlouholetí prodejci nábytku také do rozměrově malé ložnice doporučujeme pořídit postel s nadstavcem, který může směle zastoupit noční stolky. A máte další úsporu místa v pokoji.

 

                                                 Postel Most

 

A když si nad postel s šuplíky a nadstavcem pořídíte ještě stolek nad postel, který využijete jako psací stůl, tak úspora místa je značná. Naštěstí dnes i malý pokoj, ať už váš, nebo vašich dětí, může být příjemným místem k bydlení. Stačí si jen správně vybrat.