Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

"Chytré" dětské pokoje, řešení malého interiéru

Rok od roku je design výrobců nábytku důmyslnější a největší důraz výrobci kladou na co maximální možné využití daného interiéru. V letošním roce nás ale nejvíce překvapil turecký výrobce značkového dětského nábytku "Smart", kterou prezentuje jako i ostatní kolekce pod známou značkou New Joy. Kolekce dětského nábytku "Smart", jak už ostatně samotný název napovídá, je moderní design s řadou multifunkčních prvků. Cílem výrobce bylo na velmi malém prostoru zabezpečit dětem jak místo na spaní, tak místo na hračky či jiné potřeby. Dnes vám představíme, co vše je možné v moderním designu, který představuje tentokráte dětský nábytek.

 

Zařizujeme dětský pokoj pro holky

Pokud máte doma dvě slečny, které mají k dispozici jeden dětský pokoj a o ten se musí dělit, jak jejich prostor zařídit? Jak zabezpečit aby každá z dívek měla svůj osobní prostor? A co když mají jiný vkus, jiné zájmy, nebo co když je mezi nimi velký věkový rozdíl? A jaký dětský nábytek vybrat, aby malá místnost byla vzdušná, prostorná a i přesto nabídka dívkám nábytek, který potřebují. Uveďme si několik návrhů dětských pokojů, o kterých si něco málo povíme.

 

                                     Patrová postel do L Palatino - cascina, pink   

 

Na prvním návrhu je malý prostor vyřešený patrovou postelí, která vždy ušetří nejvíce místa. Už jen to, že lůžka nejsou samostatná, nejsou umístěna různě v pokoji, ale jsou nad sebou. Využívá se tak výšky daného pokoje. Ale patrová postel na první fotografii to není jen prostor na spaní, který dívkám zabezpečíte pořízením postele. Je to také celá řada úložných prostorů a dokonce i psací stůl rohový. Lze umístit i do prostoru. Jedna z mála patrových postelí do písmene "L" a jeden z mála návrhů, kdy patrová postel nabízí, kromě dvou míst na spaní rovněž šatní skříň, police, velký šuplík jako úložný prostor a to vše ještě navíc uzavírá rohový psací stůl. Vlastně jsme ještě zapomněli na praktický noční stolek vedle dolního lůžka. Věříme, že vaše malé i velké slečny osloví rovněž nádherný, pastelový, růžový odstín, který se stává velmi populární u dětí. Celkový design patrové postele od španělského výrobce z kolekce Palatino, se především soustředí na maximální využití daného prostoru, který jste určili k vybavení dětského pokoje. Díky důmyslnému designu je úspora místa v pokoji i dvou dětí značná. Vašim dětem tak zůstane více místa na hraní, dětský pokoj nebude muset být přeplněný nábytkem. Ale pokud chcete v identickém designu pořídit i další díly nábytku, třeba komodu, skříň, kontejner, nebo police na zavěšení, samozřejmě v této kolekci tuto možnost výběru máte.

 

Zařizujeme dětský pokoj pro kluky

V kolekci dětského nábytku Smart není rozdíl v designu mezi kolekcemi určenými pro holky a kolekcemi určenými pro kluky. Zásadní rozdíl je ve volbě odstínů. Funkčnost nábytku v dětském pokoji kluků je stejná, jen asi u kluků v pokoji jako rodiče je třeba častěji uklízet. Holky jsou přeci jen jiné. Pokud vás neoslovují tradiční odstíny jako modrá či kombinace modré a bílé, je zde na výběr ještě celá řada jiných odstínů vhodných pro kluky.

 

   Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

Představujeme další z možných "chytrých" designů, které jsou trošku rozdílné od těch prvních, ale i zde platí, že tyto návrhy dětských pokojů pořídíte v odstínech pro holky. První návrh dětského pokoje je na fotografii s přistýlkou, tedy řešení pro tři kluky, ale samozřejmě pokud máte děti dvě, lze využít i nás druhý návrh pro dvě děti, sestava Artic, ideální do úzkého pokoje. Druhý návrh je o něco složitější co se designu týče, ale jako řešení je dech beroucí. Opět návrh dětského pokoje pro dvě děti za pomocí pořízení dvou postelí, která nenabízí jen místo na spaní, ale také šatní skříň a spousty úložného prostoru v podobě nadstavce.

 

                                            Dětský pokoj v sestavě Artic

 

Kolekce dětského nábytku "Smart" patří do kategorie značkovému nábytku, čemuž odpovídá také úroveň kvality, ale bohužel čemuž odpovídá i pořizovací cena. Je to nábytek finančně náročnější, ale ve srovnáním zadání výroby dětského pokoje na míru, přeci jen cenově dostupnější řešení. Nabídka designů dětských pokojů je samozřejmě také daleko větší, dnes jsme vám pro ukázku představili jen zlomek z těchto kolekcí.