Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Široká nabídka dílů do dětského pokoje v jednotném designu

Pokud vás čeká v nejbližší době vybavení dětského pokoje vašich dětí, nebo třeba i jednoho dítěte, pak raději volte z nabídky, která vám nabídne maximální možný počet samostatných dílů. Jen díky flexibilní nabídka výběru z široké nabídky daných dílů v jednotném designu máte možnost vybavit dětský pokoj tak, aby v něm děti měly opravdu vše potřebné

Navíc pokud máte dvě, nebo více dětí, k dispozici ale jen jednu místnost pro vybavení dětského pokoje, o to víc je flexibilní výběr vítaný. Dětský nábytek v jednotném designu,ale také za použití jednotných odstínů pak zaruší ideální podmínky pro nákup a návrh. V dnešním povídání bychom vám rádi představili nabídku španělského výrobce, který nabízí návrhy dětského nábytku hned v několika odstínech. Na fotografiích uvádíme odstín grafit v kombinaci s bílou a přírodním dekorem šedého dubu, ale místo odstínu grafit najdete v nabídce stejné kousky nábytku v odstínu modrém, růžovém, červeném, žlutém, nebo zeleném. Ale paleta barev je opravdu široká a tak lze vybírat z mnoha dalších provedení. Španělský nábytek je nábytek s duší a temperamentem.

 

 Nábytek do dětského pokoje B2 pro kluka - kolekce Smoky Blue   Dětský pokoj v nabídce dílů - kolekce cascina, antique pink

 

Dětský nábytek je díky jednoduchým liniím velmi moderní a je rovněž vhodný i pro vybavení studentského pokoje. Velmi oblíbené jsou šuplíkové komody, ale také netradiční, velmi praktické police na stěnu, které můžete zavěsit různě orientované. Svisle, vodorovně, tak jak je třeba. Na fotografiích kombinace odstínů šedý dub s odstínem grafit, nebo jen kombinace odstínů bílé s odstínem grafit. Dětské postele, ať už klasické či patrové postele, pak spojují všechny tyto tři odstíny. Nezvyklé jsou také úchyty, které můžeme zařadit do moderního designu. Nábytek se nese téměř v minimalistickém duchu, v nabídce najdete také široký výběr patrových postelí a tak jsou kolekce nábytku vhodné i do malého interiéru.

 

 

Patrová postel pro tři děti s šuplíkem Bibliobed     Nábytek do dětského pokoje - kolekce Bibliobed, Shelter

 

Španělský výrobce nabízí pro maximální úsporu místa patrové postele pro jedno dítě i klasické provedení pro dvě děti. A díky široké nabídce samostatných dílů jako je komoda, police, psací stůl, šatní skříně, můžete vytvořit opravdu velmi působivé zázemí pro vaše děti.

 

                                    Dětský pokoj pro dvě děti cascina, bílá

 

Pokud máte malý interiér a to bohužel má většina z nás, pak patrová postel s šatní skříní jako součást návrh, je tím nejvhodnějším řešením. Úspora je opravdu velká. Kompozice odstínů je nádherná, ostatně sami můžete ladění odstínů posoudit na našich fotografiích. Nabídka je tak široká, že ani všechny díly do našeho povídání nemůžeme uvést, ale vždy vám rádi s výběrem poradíme.

 

                                 Dětský pokoj pro tři děti - kolekce Bo7 cascina, white

 

Kromě patrových postelí lze také zařídit dětský pokoj třeba dětskou postelí s přistýlkou, nebo multifunkční dětskou postelí. Vše záleží na tom, který typ postele preferujete, ale přínosem je i skutečnost, že z nabídky španělského výrobce lze vybírat z různých řešení.

Ne vše, ne každá úspora musí nutně být zajištěna patrovou postelí, je vítané, když si můžete vybrat. Postele s přistýlkou, nebo multifunkční postele pak osloví rodiče, které mají již větší děti a tak na patrové posteli odmítají spát, nebo pro ty rodiče, kteří se přeci jen na patrové postele dívají jako možné riziko zranění vašich dětí. Ale to se bát opravdu nemusíte, patrové postele jsou velmi bezpečné a hlavně mají certifikáty jakosti, zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti vašich dětí. Rádi také zdůrazňujeme, že nábytek španělského výrobce je velmi kvalitní, tloušťka desky až 22 mm a povrchová úprava je provedena dýhou, ne nalepením papírové fólie na daný materiál. Vyberte si z nabídky nejrůznějších odstínů.