Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

TOP 3 nejlepší dětské postele s úložným prostorem

Představujeme 3 nejlepší dětské postele s důrazem na co největší úsporu místa. Dětské patrové postele, které se pyšní největším úložným prostorem na světě. Nabídka je samozřejmě daleko věětší, najdete u nás více jak 700 typů designů jen pro patrové postele a ve většině s doručením od 2 do 5 dnů.

3. místo: Patrová postel v šedém odstínu

Unikátní řešení patrové postele, při jejímž návrhu designér opravdu myslel na vše. Především pak na rodiče, kteří nemají pro své tři děti samostatné pokoje, ale pouze jednu menší místnost. S touto postelí získáte nejen místo na spaní, ale také spoustu úložného prostoru zabudovaného do celé sestavy. Pokud ale máte stále pocit, že úložného místa není nikdy dost, je možné dokoupit třeba i police na stěnu. Zábrana kolem horní postele pak při divočejším snění zastaví každého malého spáče. Překvapí i netradičním odstínem, který výrobce označil jako aluminium, světle šedá. Pokud se právě chystáte vyřešit spaní svých dvou dětí a k dispozici máte opravdu velmi malý prostor pro vybavení dětského pokoje, ideálním řešením je patrová postel.

 

                                                                       Dětská palanda Bo3- 90x200 - aluminium, bělená borovice

 

 

2. místo: Postel Travel se zvedacím roštem

Pro všechny z vás, kteří řešíte nedostatek místa v interiéru vašeho pokoje představujeme pouze exkluzivně na našich stránkách unikátní design postele. Kvalitní lamelový rošt v kovovém rámu v ceně postele je zvedací, pro snadný a rychlý přístup k úložnému prostoru. Ten vás rovněž překvapí velikostí, police a šuplík, v podstatě úložný prostor nahrazuje šatní skříň, kterou tímto není třeba pořizovat. Ideální odpověď na řešení velmi malého prostoru studentského pokojenebo ložnice v případě, že máte postel jenom pro sebe. S ohledem na rozměr místa na spaní doporučujeme postel pro jednu osobu.

 

                           Vyvýšená postel s velkým úložným prostorem TravelLíbí se nám rovněž trendy kombinace odstínů, přírodní imitace dřeva dub ve spojené s černou. A jelikož toto spojení odstínů v industriálním módu je velmi populární, není problém vybavit celý pokoj designovým nábytkem. Od širokého výběru komod, psacích stolů, regálů a dalších dílčích nábytku. Ale vraťme se ještě na chvíli k této designové posteli. Manipulace s roštem je velmi snadná a zvládne ji i malé dítě. Zvedací rošt slouží především k tomu, aby přístup do úložného prostoru byl snadný a rychlý a samozřejmě, že rošt disponuje pojistkou, tedy v poloze kdy je otevřený zůstává. pro ještě snadnější přístup pak výrobce do přední části postele umístil dvířka. vše je zkrátka u této postele navrženo pro maximální komfort a využití prostoru v interiéru.

               

                  /vyvysena-postel-s-velkym-uloznym-prostorem-travel-x116205

 

1. místo: Dětská palanda pro dvě i tři děti Bibliobed

Jak využijete patrovou postel si můžete vybrat vy, jako rodiče. Vše se odvíjí od toho, jak bude naloženo s šuplíkem. Buď můžete využívat šuplík jako klasický úložný prostor, nebo můžete do šuplíku vložit matraci a máte rázem třetí místo na spaní pro vaše třetí dítě. A pokud budete využívat patrovou postel pro tři děti, tak ideálně, když nejstarší z dětí spí na horním lůžku, mladší na dolním lůžku a to nejmenší, které by mohlo spadnout, pak ideálně na přistýlce. Samozřejmě víme, že u dětí je vše naopak a určitě i u vás bude velká bitva o horní postel. Ale jako rodiče to určitě zvládnete, patrová postel za menší hádku dětí stojí, protože je jednoduše úchvatná.

 

Patrová postel pro tři děti s šuplíkem Bibliobed     Dětská palanda Bibliobed, úložný prostor, který nezabírá místo

Nejen, že patrová postel maximálně využije danou místnost, která je určena k zařízení dětského pokoje, ale touto patrovou postelí pro tři děti ušetříte opravdu nejvíce prostoru. Při představě tří samostatných lůžek v jednom dětském pokoji příliš místa na ostatní nábytek nezůstane a co teprve místo na hraní. Takže pro úsporu místa ideální. Ale to pořád ještě není vše. Schůdky jsou nejen bezpečné a komfortní, ale z jedné strany nabízí rafinovaně skryté odkládací police. Podél obou lůžek jsou police na hračky, knížky, zkrátka věci, které děti před spaním milují. V neposlední řadě, spojení nádherných a tolik oblíbených skandinávských odstínů, které se hodí snad do každého typu interiéru. S francouzským nábytkem nemůžete šlápnout vedle.                 

Nabídka na Nábytku Aldo nejprodávanějších patrových postelí ve slevě až 35 %. Vyberte si z novinek Francouzského, Španělského nebo Belgického výrobce. 90 % patrový postelí s doručením od 2 do 5 dnů.