Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postel s největším úložným prostorem?

Francouzský výrobce představil ve své nové nabídce opravdu velmi originální design postele s rozměrem místa na spaní 140x200 cm. Postel je tak vhodná pro opravdu rozměrově malé interiéry, třeba do studentského pokoje, nebo do ložnice, pokud ještě žijete "single". Účelem důmyslného designu bylo ušetřit co nejvíce místa v daném interiéru, vnitřní prostor postele v podstatě nahrazuje velkou šatní skříň. Design, který oslovil už řadu zákazníků po celém světě, především pak mladé lidi, kteří začínají žít na vlastní noze v malých, pronajatých bytech.

Postel, která opravdu šetří místo

Postel, kterou vám chceme dnes představit nese název Travel, ve volném překladu pak postel s velkým úložným prostorem. Ale není to jen o tom, že úložný prostor je velký, ale především je členitý a velmi prakticky uspořádaný. Nechybí police, šuplíky a vše má svůj smysl, tedy rozmístění daných odkládacích a úložných prostorů má smysl. Přístup k úložným prostorům je velmi jednoduchý, stačí zvednout vyklápěcí rošt.

 

          Vyvýšená postel s prostorem Travel

 

Líbí se nám rovněž police po boční straně postele, které můžete využít na knížky a drobné předměty. Místo na spaní je díky úložnému prostoru vysoké a když do postele půjdete, můžete jako schůdek využít právě polici. Ta má tedy funkci nášlapné plochy. Postel Travel představuje největší úložný prostor ze všech postelí v naší nabídce a design je opravdu velmi praktický. Nabídka postelí s úložným prostorem je široká a můžete vybírat v návaznosti na to, jak velké úložné prostory potřebujete. V nabídce nechybí ani postele s úložným prostorem pro dva, tedy manželské postele s šuplíky i nadstavci. A nezapomeňte, že u nás můžete vybírat z fotografií reálně sestaveného nábytku, který za vás vyzkoušíme, aby jsme měli jistotu, že i vy a vaše děti budete spokojeni.

      

 

Jak správně vybrat postel s úložným prostorem

Největší pozor si musíte dát nato, především pak v opravdu malém interiéru, aby jste měli dostatek místa pro vysunutí šuplíku. Nejenže šuplík by jste měli mít možnost vysunout celý, ale musí zůstat ještě místo po vysunutí, aby jste se pohodlně k šuplíku dostali. Jsou postele s jedním, se dvěma, nebo i více šuplíky a tak lze i počet šuplíků vybírat. Pokud je vaše ložnice třeba krátká, pak nepořizujte šuplík v čele postele, je pak lépe pořídit postel s nadstavcem, do kterého se dostanete z boku. Možností je opravdu celá řada a tak je třeba uspořádání úložného prostoru věnovat pozornost a před pořízením postele vše proměřit.

 

     

 

Jak sami vidíte na fotografii, postel i přes umístění šuplíků zachovává příjemný, hezký design. Největší úložné prostory nabízejí postele v moderním designu, u postelí stylových či v rustikálním designu je problém vyrobit úložné prostory. Často je součástí postele také led osvětlení, které celé ložnici dodává hřejivou atmosféru. Oblíbené jsou nadstavce v záhlaví postele, které v podstatě mají nahradit noční stolky po stranách postele. Úspora místa značná.

 

                                      

 

Nejvíce místa v malém interiéru jste schopni ušetřit právě správným výběrem postele. nejsou to jen postele s úložným prostorem, které šetří místo, ale třeba vyvýšené postele, kdy do prostoru pod postelí můžete umístit sedací soupravu a konferenční stolek. Nápadů a možností jak zařídit velmi malý byt či danou místnost je dnes celá řada. Opravdu stačí proměřit, propočítat a vybrat si to správné řešení.