Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Manželská postel do opravdu malé ložnice

Jak zařídit opravdu miniaturní ložnici? Čím se dá v interiéru ušetřit opravdu co nejvíce místa? Správnou volbou manželské postele, respektive postele pro dva, jelikož v dnešní "jiné" době nejsou všichni sezdáni. Ať už tak či onak, problém pro manžele či partnery je v rozměrově malé ložnici zcela stejný a to nedostatek místa nejen na spaní, ale i nedostatek místa pro uložení čehokoliv. Nejvíce místa v dané místnosti pak můžete ušetřit právě správným výběrem postele. A dnešní bytový design má opravdu co nabídnout. Postele pro dva, které pod samotným lůžkem nabízí třeba úložný prostor tak velký, že nahradí i šatní skříň. V dnešní nabídce nábytku do ložnice najdete rovněž postele s šuplíky, nebo velmi oblíbené poslední dobou postele s nádstavcem. Dnes si povíme, jak zařídit malou ložnici a jakou nejlépe vybrat postel, aby jste ušetřili co nejvíce místa.

 

Vyvýšená postel, nebo postel s menším rozměrem místa na spaní

Obě varianty mohou být řešením právě v malé ložnice. Vyvýšené postele, které se stávají fenoménem ve světě bytového designu, nebo velmi důmyslný nádstavec, to vše jsou prvky moderního designu. Vyvýšená postel využívá v prostoru pod lůžkem, který je díky vyvýšení překvapivě velký, a daný prostor slouží pro ukládaní nejrůznějších potřeb. Rozměr manželské postele o velikosti místa na spaní 180x200 cm je sice komfortní, ale ve vašem případě nepřichází v úvahu. Takže pro ty z vás, kteří se mohou v ložnici alespoň obrátit je ideální postel v rozměru matrace 160x200 cm, a pro ty z vás, kteří opravdu zápasí s každým centimetrem pak zbývá velikost 140x200 cm. S podivem je, že v zemích jako je Francie, Dánsko, Holandsko je třeba rozměr postele pro páry o velikosti 140x200 cm tím nejvíce používaným. Asi u nás přeci jen potřebujeme více místa na spaní.

 

                          Vyvýšená postel s velkým úložným prostorem Travel

 

Velmi populární postelí se stala postel Travel od francouzského výrobce, která přesně vystihuje to, jak se dá pořízením správné postele v ložnici ušetřit. Postel je ideální pro ty nejmenší interiéry ložnic, má také rozměr pro matraci 140x200 cm. Prostor pod lůžkem je velmi členitý a nahrazuje šatní skříň.

Ale existuje celá řada dalších, velmi praktických designů. Pro středně velké ložnice stačí pořídit postel s šuplíky a nadstavcem a můžete si dovolit i větší rozměr místa na spaní. Šuplíky pod postelí jsou všeobecně velmi oblíbené, na rozdíl od komody vám v místnosti nezaberou žádné místo, stejně jako nadstavec v záhlaví postele. A musíme říci, že některé postele s nadstavcem jsou rovněž velmi důmyslné.

 

                             Studentská postel Lanka white

 

 

                                                                    

 

Na první fotografii je nadstavec se systémem na vyklápění dvířek. Můžete zde uložit téměř cokoliv, ale nejčastěji to jsou přikrývky či polštáře. Navíc horní část nadstavce se dá využívat jako praktickou polici. Druhá fotografie část nadstavce a šuplíku. Rovněž velmi efektní. Takže postel dnes nemusí být jen místem na spaní, ale rovněž velmi dobrým úložištěm věcí, které ani v některých případech nemusí být vidět. nabídka je velmi široká a tak pokud i vy jste majitelé velmi malé ložnice vězte, že dnes lze pořídit postel s velmi důmyslným designem, který vám ušetří nemalé problémy.