Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rohová šatní skříň, mnohdy jediné řešení

Pokud jste majiteli velkého bytu či domu, pak vyřešení úložných prostorů v daném pokoji je snad jen otázkou vkusu a rozhodnutí, zda dát přednost nábytku na míru, nebo pořídit některou z velkých šatních skříní. Zkrátka zařídit dostatečně velké úložné prostory není tak neřešitelným problémem a rozhodně existuje celá řada možností. Ale co když jste velmi limitování prostorem, který máte k dispozici? Ano, vyřešit efektivně úložné prostory v malém bytě, v malém pokoji, to chce již přeci jen větší dávku přemýšlení a hledání inspirace. V malém bytě, třeba když jste ještě v nájmu a víte, že do budoucna se budete chtít rozhodně stěhovat, vstupuje do zařízení úložných prostorů další faktor a tím je rozumná cena. Dnešní povídání je zaostřeno na ty z vás, kteří hledáte do malého bytu cenově dostupné úložné prostory. A za nás jako prodejce, kteří se věnují designu již 15 let, jsou dva způsoby, jak lze efektivně využít limitovaný prostor. Šatní skříně rohové a šatní skříně s nadstavcem.

/rohova-satni-skrin-bila-essen-x120005/rohova-satni-skrin-bila-essen-x120005

Rohová šatní skříň, využije zbytečně prázdný kout na maximum

Pokud jste majiteli malého bytu, domu či jen daného pokoje, pak věříme, že jste se dočetli až zde. Na prvních fotografiích vám představujeme jedno z mnoha řešení, rohová šatní skříň bílá z kolekce Essen id našeho španělského dodavatele, jehož designy představujeme již řadu let exkluzivně pouze na našich stránkách. Vybírat můžete z mnoha variant rohových šatních skříní, ale musíme říci, že bílý odstín se stal od začátku tím nejoblíbenějším. Rohová šatní skříň nabídne velký úložný prostor také díky její hloubce, ale naopak při umístění do zbytečně prázdného koutu všeobecně zabere méně prostoru, než klasická dvoudveřová šatní skříň. Úložné prostory vlastním objemem jsou zcela srovnatelné spíše s třídveřovým provedením skříně. A vybrat si můžete i příjemnou imitaci dřeva dub.

 

                                                        Rohová šatní skříň dub Essen

 

Rohová šatní skříň od podlahy, až po strop

Ano, řeč je o šatní skříni s nadstavcem, která určený prostor využije ještě více. Nadstavec působí jako maličkost, ale úložný prostor, který získáte navíc, vás velmi příjemně překvapí. Rovněž tento typ šatních skříní patří k velmi oblíbeným pro zařízení úložných prostorů v malém bytě. Rohových šatní skříní a navíc ještě s nadstavcem je opravdu v nabídce jen velmi málo, proto jsme rádi, že vám exkluzivně na našich stránkách v zastoupení španělského výrobce, tuto skříň můžeme nabídnout. Věříme, že místo pro ní se v každé domácnosti najde. 

Unikátní na skříni s nadstavcem je, že pokryje plochu od podlahy až po strop jak jsem již několikrát zmínili, výška skříně společně s nadstavcem odpovídá výšce většiny bytů u nás. A šatní skříň, která takto zabírá daný prostor, vypadá opravdu elegantně. 

 

                                                       Rohová šatní skříň s nadstavcem Eco white

 

Šatní skříně nabízí další, úsporná řešení

Nabídka je opravdu rozmanitá a kromě oblíbených rohových šatních skříní lze vybírat řadu dalších designů. Šatní skříně otevřené, které jsou pro dostupnou cenu velmi aktuálním tématem, šatní skříně s posuvnými křídly a samozřejmě, že nesmí chybět ani atypické designy, které však v důsledku mohou vyřešit přesně váš problém. Třeba právě jako jednodveřová šatní skříň, když v ložnici opravdu na šatní skříň místo nezbylo, ale vy by jste si přeci jen nějaké, alespoň malé úložné prostory právě v této místnosti přáli.

                                                       Šatní skříň Essen dub small

Věříme, že u vám se podaří úložné prostory vyřešit k vaší plné spokojenosti, nabídka je široká a rozmanitá a dnes je opravdu z čeho vybírat. A aby jste s nákupem opravdu byli spokojeni, tu vaší šatní skříň vám vždy doručíme naší vlastní dopravou bez poškození.