Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postel s největším úložným prostorem na světě

Už neřešte, že máte malý prostor dětského pokoje, ložnice, nebo garsoniéry. Řešení je před vámi a to z nabídky designů nábytku Aldo ve výhradním zastoupení francouzského výrobce. Unikátní design postele Space Up je právě zde a vyřeší všechny problémy za vás. Nemáte místo na šatní skříň, komodu či šuplíky na drobné oblečení? Postel vám všechny tyto díly nábytku přináší ve vlastních útrobách. Rafinovaný design v podobě přístupu k posteli prostřednictvím zvedacího roštu na kvalitních pístech, které jsou samozřejmě opatřeny bezpečnostní pojistkou.

Nemusíte se bát ani pokud postel s úložným prostorem pořídíte do dětského pokoje, že by se dítě zranilo. Postel Space díky snadné manipulaci se zvedacím roštem je vhodným řešením malého interiéru dětského pokoje, díky velikosti místa na spaní pro matraci 140x200 cm také řešením vybavení studentského pokoje či ložnice.

 

Postel vás nejvíce dostane, až jí budete mít doma

Především vás pak opravdu překvapí skutečná velikost úložného prostoru. Je v podstatě daleko větší, než napovídá fotografie. Líbí se nám také celkový design, především pak nápad s policemi v její přední straně, které jsou určeny jako schůdky, ale také jako příjemné místo na dekorace či knížky. Můžete tak mít rovněž potřebné věci hezky po ruce na horní polici. Schůdky mají možné zatížení až 120 kg, nemusíte se bát, že by vás neunesly. 

 

                           /vyvysena-postel-s-velkym-uloznym-prostorem-travel-x116205

 

 

Francouzský výrobce zkrátka myslel na každičký detail při manipulaci s postelí a komfortním, snadno přístupným úložným prostorem. Při zvedání roštu je rovněž zabezpečeno, aby matrace bez sebemenšího pohnutí zůstala i s přikrývkou a polštářem na svém místě. Slíbili jsme vám přeci hned na začátku našeho povídání, že vám nabídneme francouzskou rafinovanost, kterou jsou přeci Francouzi tak proslulí.

 

 

 

Na další ilustrační fotografii je postel součástí garsoniéry, po levé straně můžete vidět část kuchyňské linky. Zásadní posun pro vybavování miniaturních interiérů? Zcela určitě ano. A pokud nejste extrémně nároční na velký prostor kolem sebe při spaní, komfortně se vyspíte i dva na prostoru o velikosti 140x200 cm. Příjemný je také zvolený odstín, světlá imitace dubového dřeva. Zásadní je, že tento odstín z neutrálního spektra barev je vhodný jak do tmavých, tak slunných interiérů, pro holky i pro kluky. Je dobře, že volba odstínu je právě tato. Bude snadnější postel umístit kdekoliv a rovněž volba doplňků nebude tak složitá, jako u některých výrazných odstínů. Díky výšce postele je komfortní i přístup, než tomu bývá u nízkých postelí. Stále váháte?

 

 

Tak co třeba postel jako součást dětského pokoje pro holku, respektive pro dospívající dívku? Není to nádhera? Elegantní řešení malého prostoru i pro dospívající slečnu, která už má své potřeby a možná i přítele. I zde přijde velikost místa na spaní vhod. Postel vám udělá miliónovou službu a v důsledku ušetří nemalý finanční obnos, který ušetříte za pořízení skříní. A ty opravdu nejsou levné, navíc malý pokoj umístěním skříní ztrácí svou vzdušnost.

Postel Travel z nabídky našeho exklusivního zboží již nyní patří k velmi oblíbeným a to je na trhu jen krátce. Problém s malým prostorem řeší většina z nás a Nábytek Aldo se na designy, kde je úspora místa zásadním ukazatelem, soustředí už řadu let. A tak jsme se stali také jedničkou na trhu s nabídkou patrových postelí španělského výrobce. Šetřete místo ve vašem interiéru, šetřete místo s námi. Co u nás najdete, nikde jinde není a vy tak budete mít větší šanci být originální.