Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické "vychytávky" do kuchyně za hubičku

Především v kuchyni, kde vaříme, připravujeme pohoštění, ale také pořád něco kutíme, oceníme praktické pomocníky. A nabídka nejrůznějších kuchyňských skříněk, stolků na kolečkách, nebo úložných prostorů v nejrůznějších podobách je celá řada. Na Nábytku Aldo pak tyto pomocníky do kuchyně najdete v kategoriích kuchyňské skříňky a doplňky do kuchyně. Co vše vám můžeme v těchto kategoriích nabídnout a jak si v kuchyni můžete pomoct, o  tom bude naše dnešní povídání.

 

     

 

Kuchyň je místem, kde často uschováváme potraviny. Lednice je jedna věc, ale kam s potravinami, které do lednice nepatří. Rovněž lednice není nafukovací. Navíc "suché" potraviny chce mít určitě každá hospodyňky přehledně uspořádané. Řešením, které vám můžeme nabídnout jsou dřevěné "bedýnky" s možností sestavení na patro, nebo nejrůznější skříňky, regály a dokonce i pojízdné servírovací stolky.  Německý výrobce, jako autor návrhu rovněž zvolil dřevo jako materiál cíleně. Pro uložení brambor, ovoce, nebo zeleniny, je to materiál, který napomáhá k delšímu uchování potravin v dobrém stavu. 

 

Kuchyňské stolky na pojezdech

Velkou skupinu nábytku, pomocníků do kuchyně, ale také jídelny tvoří nejrůznější stolky na kolečkách pro možnost snadného pohybu, přemístění. Často tento typ nábytku ale využíváme také v obývacím pokoji jako doplnění odkládacích a úložných prostorů konferenčního stolu, nebo v jídelně, pokud chceme mít nějaké potraviny v blízkosti jídelního stolu, ale ne na stole.

 

                           

 

V kuchyni pak často návrh jaký přikládáme na fotografii využíváme pro umístění mikrovlné trouby, nebo pro odkládaní předmětů, které často používáme a chceme mít při ruce. Řada našich zákazníků využívá tyto servirovací stolky venku na zahradě, jako pomocníků při grilování. Volba je spíše na vás, určitě každý ví jak nejlépe a na co takový "nábytek" mít.

 

Ostrůvek do kuchyně Copper     

 

Velkou skupiny pomocníků tvoří také samostatné kuchyňské skříňky. Ty nejčastěji zákazníci pořizují v momentě, kdy kuchyňská linka již nestačí, ale novou nechcete pořizovat. Kuchyňské skříňky například z nabídky od francouzského výrobce jsou také řešením pro ty z vás, kteří žijí "single", moc nevaří a kompletní vybavení kuchyně by pro vás bylo přeci jen zbytečné, především pak s ohledem na finanční náklady spojené s vybavením kuchyně, ve které by jste možná jednou za měsíc něco kutili. Kuchyňské skříňky samostatně, tedy na nabídka skříněk určená pro sestavení kuchyňské linky, jsou vhodné také pro vybavení opravdu prostorově malých kuchyní, například v garsoniérách. Kombinací je opět celé řada. V neposlední řadě, nabídka našich samostatných skříněk je využívána také na pracovištích, kde kuchyňskou linku nepotřebujeme, ale něco ohřát, něco malého připravit přeci jen chceme.

Nabídka je možná pro mnohé z vás překvapující. Dnešní výrobci přinášejí i pro interiéry kuchyně velmi širokou nabídku praktických, samostatných dílů nábytku s velmi širokým využitím. Za zmínku stojí také design, který je stejně příjemný jako u klasických kolekcí pro vybavení dalších místností. Z nabídky těchto pomocníků si můžete vytvořit opravdu velmi příjemné a funkční prostředí kuchyně za zanedbatelné finanční náklady.