Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ostrůvek do kuchyně s prostorem Copper

Výrobce: PRS
Kód: PRS0074-2020
  • design s využitím jako ostrůvku v kuchyni
  • možnost využití také jako vyvýšeného jídelního stolu
  • získáte spousty úložného prostoru navíc
  • získáte netradiční design, který zcela změní ráz vaší kuchyně
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
6 314 Kč

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka: 67 cm
Hmotnost: 42 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Barva: dub, černá
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Ostrůvek do kuchyně, v každém případě praktický doplněk

Nápad francouzského výrobce, navíc za velmi dostupnou cenu se nám opravdu líbí. Díl nábytku, který v kuchyni můžete využít jako praktický ostrůvek pro přípravu jídel, nebo nábytek, který vám také poslouží jako vyvýšený stůl k rychlému občerstvení, nebo k snídani, ale lze využívat i jako úložná komoda. V každém případě jedná se o velmi unikátní a originální design, s kterým jako první přichází právě francouzský výrobce.

Ostrůvek v kuchyni má široké uplatnění a tak pokud vám to prostor vaší kuchyně dovolí, rozhodně tento díl nábytku doporučujeme pořídit. Získáte nejen unikátní ostrůvek, který zcela změní ráz vaší kuchyně, ale také spousty úložného a odkládacího prostoru navíc. Výrobce zvolil rovněž velmi trendy spojení odstínů, imitace světlého dřeva dub a černé. Design je velmi nadčasový, využití opravdu maximální. Potěší vás určitě také kvalita, která je dána nejen precizní výrobou, ale i tloušťkou laminátové desky až 30 mm. Náročná není ani montáž. Originální design francouzského výrobce nás vždy bude mile překvapovat a věříme, že ve vašich domovech splní veškerá očekávání.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu