Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Když není prostor ani potřeba na kuchyňskou linku

Ne každý potřebuje pro vybavení domácnosti kuchyňskou linku. Jsou lidé, kteří žijí "single", především pak mladí lidé, kteří bydlí sami a většinou se stravují někde venku. Pokud i vy patříte k těm, kteří nevaří, mají malý pronajatý byt a věnujete se spíše kariéře, pak pro vás máme pár "vychytávek" do vaší malé kuchyněKuchyňské skříňky a nejrůznější pomocníci v industriálním designu pro rychlou snídani, kuchyňské skříňky, které nahradí kuchyňskou linku a vy si můžete dát jen potřebné občerstvení, vypít kávu či občas připravit něco malého v mikrovlnné troubě. Multifunkční design, který řeší malý interiér a je za více než dostupnou cenu.

 

Nábytek do kuchyně v industriálním designu    Industriální nábytek za pár "kaček" na nábytku Aldo

 

Na fotografii představujeme kuchyňskou skříňku francouzského výrobce jako jeden z možných příkladů, kdy se potřebě pořizování kuchyňské linky můžete vyhnout. Kuchyňská skříňka nabízí jídelní stůl na vysunutí, takže ušetříte i za tento díl nábytku. Stůl je pro dvě osoby a když ho nebudete potřebovat, do skříňky ho zase pěkně schováte. Ale stůl lze využít i k práci, můžete na něm pracovat u notebooku. Nechybí prostor na mikrovlnnou troubu ani nezbytných několik potravin. pro řešení malého interiéru, kdy opravdu někdo bydlí jen v podnájmu se nám tento typ kuchyňské skříňky jeví jako ideální.

 

Vychytávek do malých kuchyní nabízí výrobci celou řadu. Jsou nejrůznější barové pulty a skládací stoly, které nahrazují kuchyňské linky. Cílem výrobců je přinést mladým lidem něco levnějšího a užitečnějšího než jsou kuchyňské linky. Multifunkční nábytek se stal nedílnou součástí nabídky bytového designu. Dnes je multifunkční s maximálním ohledem na využití nábytku téměř vše.

 

    Stylový doplněk, servírovací stolek LRC

 

Dalším příkladem může být multifunkční barový pult, který využijete ke stolování, k práci i jako úložný prostor. Komoda s barovým pultem je z obou stran jiná a tím se znásobuje její využití. Opět platí, že je to velmi levné řešení interiéru. A samozřejmě jednoduché, v neposlední řadě si nábytek můžete kdykoliv kamkoliv přestěhovat. A víme, že mladí lidé dnes se několikrát stěhují, než se usadí.

 

                      Na nábytku Aldo široký výběr barových stolů

 

Tyto typy multifunkčního kuchyňského nábytku samozřejmě mohou využívat všichni i klasické domácnosti s dětmi. Pokud vám třeba úložné prostory kuchyňské linky už nestačí, můžete takovými skříňkami doplnit stávající vybavení kuchyně, pokud nechcete pořizovat něco nového. Skříňky, které jsme vám dnes představili si dokážeme představit ale také na pracovišti. Tam kde je hodně kanceláří a každý ze zaměstnanců si chce občas něco připravit k snědku, je to rychlé a praktické. A za málo peněz.