Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postele s úložným prostorem pro děti i dospělé

Pořídit postel s úložným prostorem v podobě řady šuplíků, nebo nadstavce je vždy ideálním řešením pro vybavení malých interiérů. Postelí s úložným prostorem ušetříte spousty místa, je to v podstatě díl nábytku, který vám v úspoře místa v interiéru pomůže nejvíce. V letošním roce představil francouzský výrobce zcela nové, velmi důmyslné designy postelí a to jak pro vybavení dětského pokoje, tak třeba ložnice. Nabídka je široká a úložné prostory jsou u každé postele řešeny zcela rozdílně. Novinky v kategorii postelí s úložným prostorem vám rádi představíme.

 

Dětské postele s úložným prostorem

Samozřejmě že nejen design, ale také velikost místa na spaní u dětských postelí s úložným prostorem je jiný, než u postelí pro dospělé. Vesměs si můžete vybrat mezi rozměry 90x200 cm, 120x200 cm a někteří volí pro studenty dokonce postele o rozměru velikosti místa na spaní 140x200 cm. Všechny tyto rozměry jsou vám v nabídce postelí pro vaše děti k dispozici. Letos představil francouzský výrobce velmi oblíbené řešení postele do dětského pokoje a to s nadstavcem. Ten je velmi praktický s ohledem na to, kolik úložného prostoru díky jeho umístění k posteli získáte navíc. Dětské postele s nadstavcem najdete v kolekci Sherwood a můžete vybírat z několika odstínů.

 

                

 

Na fotografii sami můžete posoudit, kolik úložného prostoru získáte navíc pořízením nadstavce. Ale nejen to, spodní šuplík slouží jako další místo na spaní pro druhé dítě. A dětské postele s přistýlkou jsou přeci dalším způsobem, jak v malém interiéru dětského pokoje ušetříte značnou část prostoru oproti pořízení dvou klasických, samostatných postelí. Šuplík lze využít i jako klasický úložný prostor, pokud do něj neumístíte matraci. Nadstavec obsahuje či nabízí i řadu polic a skříněk. Ideální řešení do dětského pokoje dvou dětí, pokud nejste příznivci patrových postelí. Kolekce Sherwood nabízí také další díly dětského nábytku pro možné sestavení celého dětského pokoje, jak představujeme na další fotografii.

 

                                                                         

 

Návrh dětského pokoje pro dvě děti, který je řešený postelí s přistýlkou má rozhodně něco do sebe. Design můžeme označit za velmi nadčasový, stejně jako odstín šedého dubu. přistýlku můžete využít i v pokoji jednoho dítěte k občasnému přespání návštěv. Nebo jako jsme již zmínili, pokud do šuplíku neumístíte matraci, tak jako klasický úložný prostor.

 

 

Postele s úložným prostorem do ložnice

Do ložnice se design postelí s úložným prostorem samozřejmě liší, stejně tak místo na spaní, které je 140x200 cm, pokud zařizujete ložnici jen pro jednu osobu, nebo 160x200 cm, pokud zařizujete ložnici jako manželský pár. Novinkou v naší nabídce je kolekce Chicago, velmi důmyslné řešení místa na spaní v malém interiéru. Na fotografii je nejlépe vidět rozmístění a funkčnost šuplíků.

 

                                   

 

Šuplíky jsou umístěny ze všech stran, což je velmi výhodné právě pro manželský, partnerský pár. Každý tak může mít svůj osobní prostor. Pokud hledáte vhodné řešení pro vybavení malé ložnice, proč nezvolit právě úsporné postele s šuplíky. Nabídka je opět velmi široká a vybírat můžete i z nejrůznějších odstínů. Postel v reálu pak uvádíme na další fotografii.

 

                                      

 

Jestliže postel s šuplíky ještě vhodně doplníte dekoracemi, postel sama o sobě může tvořit podstatnou část interiéru vaší ložnice. V nabídce najdete nejrůznější členění úložných prostorů a tak je dobré před pořízením postele se zamyslet, na které věci chcete šuplíky využít a jaké by mělo být jejich uspořádání či rozměry. Jsou i postele s jedním velkým šuplíkem a pak jsou postele s členitým dělením, jako jsme vám představili dnes. Výběr postele je již na vás a měl by být ovlivněn vašimi skutečnými potřebami úložných prostorů, nejen designem, který se vám nejvíce líbí.