Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nedostatek úložných prostorů v místnosti

Pokud máte malý dětský pokoj, nebo ložnici a potřebujete do něj umístit více úložných prostorů, máme pro vás řešení v podobě postelí s úložným prostorem. Nabízíme postele s vysunovacími zásuvkami nebo multifunkční dětské postele. Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu, vybrat si můžete z různých barev a moderních designů.

 

Dětské postele s úložným prostorem

Dětská postel pro dvě děti Sherwood, od francouzského výrobce, nenabízí jen místo na spaní, ale je zde i řada úložných prostorů v podobě zásuvek a nadstavce, stejně tak odkládacích prostorů v podobě polic. Dětská postel s přistýlkou je ideálním řešením pro rodiče, kteří nechtějí pořizovat patrovou postel a v dětském pokoji nemají prostor pro umístění dvou klasických postelí. Přistýlka v podobě zásuvky, do které stačí jen vložit matraci, může být kdykoliv v průběhu dne jednoduše zasunuta a děti mají místo na hraní. Vše je velmi důmyslně řešeno a dětská postel v tomto designu vykouzlí v malém interiéru dětem příjemné prostředí. Na další fotografii, představujeme dětskou postel se třemi nadstavci Snoop 2572. Tato postel z nabídky francouzského výrobce nabízí v ceně nejen lůžko, ale i tři nadstavce, které mohou být k posteli postaveny i v zrcadlovém provedení. Aby toho nebylo málo, jsou zde ještě dvě zásuvky pod lůžkem. Úspora místa je pořízením této postele značná. Bílý odstín je velmi oblíbený a samozřejmě že v nabídce dětského nábytku najdete bílé komody, psací stoly, nebo skříně. Vše pro vybavení dětského pokoje v bílém odstínu.
 

Dětské multifunkční postele

Dále nabízíme naše dětské multifunkční postele, díky kterým vybavíte dětský pokoj plnohodnotně, prakticky i zábavnou formou. Součástí těchto dětských postelí není pouze lůžko na spaní, ale také kupříkladu psací stůl, zásuvky a police. Tyto dětské postele s úložným prostorem a vybavením, které každé dítě potřebuje, ušetří nejen místo v pokojíčku, ale i vaše finance. Není potřeba kupovat téměř žádný další nábytek. Jedná se v podstatě o dětské vyvýšené postele, z čehož bude vaše ratolest jistě nadšená. Myslíme však i na bezpečnost, proto jsou součástí každé postele pevné zábrany, mnohé modely disponují také zaoblenými rohy. Materiály jsou kvalitní a vhodné pro děti. Vybírat můžete designy pro dívky, tak pro kluky. Barevné kombinace jsou laděny do typicky holčičích či chlapeckých odstínů. Najdete samozřejmě i neutrální varianty. Dětská multifunkční postel se hodí do každého pokojíčku, a díky našim velice povedeným designům mu dodá styl a jedinečnou atmosféru. Na prvním obrázku vidíte dětskou postel s psacím stolem Bonny BOHS91-09 v bílém provedení, od belgického výrobce. Ten ale nabízí u těchto postelí širokou škálu kombinací barev. Druhá, dětská postel Moby multifunkční 2137COMB, je vhodné řešení dětského pokoje pro kluky.                         

 

Manželské postele s úložným prostorem

Kategorie postelí s úložným prostorem přijde vhod především těm z vás, kteří nedisponujete příliš velkým prostorem pro zařízení ložnice. Postel s úložným prostorem, to je nejčastěji postel se zásuvkou. V naší nabídce máte možnost pořídit zásuvku jednu či dvě z každé strany postele, zásuvky po celé délce postele nebo jen z části postele, kdy zbylý prostor je možno využit jako odkládací plochu. Vybírat můžete postele z lamina, z mdf desky, z masivu nebo rustikální postele. Ve všech těchto designech můžete postel se zásuvkou najít. I zde je cena uvedena za postel jako kompletní díl, tedy i se zásuvkou a roštem. Jedním z příkladů velmi praktického designu může být i manželská postel Most -1530L260 z nabídky francouzského výrobce. Postel díky hlubokým zásuvkám nabízí až překvapivě velké úložné prostory a navíc je zde v záhlaví velmi praktický nadstavec, který lze také v plné míře využít. Postel tak dokáže v interiéru ložnice ušetřit velké množství místa, které můžete naopak využít pro umístění dalšího dílu nábytku, nebo necháte nezařízené, pokud máte spíše rádi nepřeplněné, vzdušné prostředí. Manželská postel se zásuvkou a regály Brooklyn H53.106, rovněž od francouzského výrobce, překvapí svými možnostmi. Pokud máte rádi netradiční, moderní design, manželská postel Brooklyn vás určitě osloví. Nabízí možnost pořízení zásuvek z obou stran, noční stolky na vysunutí a nadstavec. Ten má z obou stran regály, které rovněž lze zcela zasunout do útrob postele. Příjemné je i spojení odstínů bělená třešeň a sněhově bílá.


            

 

Postele do ložnic a dětských pokojů v různých rozměrech a provedeních. Nábytek Aldo, vám nabízí kvalitní postele z masivu, z lamina a MDF desky, v různých barevných provedeních a rozměrech. Postele od 90x200 přes 140x200, 160x200 až po rozměrné postele 180x200. Pro kvalitní spánek je nutné zvolit správnou matraci, na které se nevyplatí šetřit. Vyberte tu, která vyhovuje vaší postavě, váze a způsobu spaní. Jako doplněk se hodí noční stolky, nebo komody.