Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zařizujeme moderní obývací pokoj

V letošním roce jsme rozšířili naší nabídku obývacích stěn, ale také samostatného nábytku do obývacího pokoje o několik velmi zajímavých a moderních kolekcí z Francie. Obývací stěny již nejsou monstrózní díly s prosklenými vitrínami, ale velmi efektní a praktické díly, které vy sami můžete sestavit do stěny, tedy designu jakého potřebujete. velkým trendem letošního roku jsou pak samostatné skříňky s možností zavěšení na stěnu, čímž ideálně vyřešíte malé interiéry.

 

                                                            Obývací stěna Obi, tři způsoby sestavení

 

Středobodem obývacích stěn je televize

Veškeré designy, které se k nám v letošním roce v kategorii obývacích stěn dostaly jsou situovány kolem televizní lcd obrazovky. Ta je vždy majoritním místem, kolem které rozmisťujeme další díly. Na naší první fotografii si můžete všimnout rozdělení stěny na dvě části. Ale pozor, velmi nápadité a designově vyřešené je posouvání křídel a to na levou, či pravou část stěny. V případě potřeby tak můžete televizní obrazovku zcela zakrýt. Navíc, bílé provedení patří  v kategorii obývacích stěn k nejvyhledávanějším. Dnešní obývací pokoj již není přecpán nábytkem, ale díky široké nabídce a novým trendům může i malý interiér vypadat úchvatně. A také získáte místo například na dostatečně prostornou a pohodlnou sedací soupravu.

 

Obývací stěna Bonn graphite     Obývací stěna Uma, dva způsoby sestavení

 

Mezi velmi vyhledávaný nábytek do obývacího pokoje patří také provedení ve dvou kontrastních barvách a to bílá s odstínem venge, nebo možná pro někoho stále ještě odvážné provedení v pastelových barvách. Jak jsme již zmiňovali, velmi praktické a to nejen pro malé interiéry, jsou skříňky s možností zavěšení na stěnu. celý interiér, především pak stěny, jsou členité a vypadají "živě". Často řešíme otázku prázdných stěn a kombinujeme nad pořízením nejrůznějších obrazů, či bytových doplňků. Skříňky mají stejný efekt a navíc jsou praktické, jelikož nabízí úložný prostor.

 

                                                   Nábytek do obývacího pokoje Nova

 

Nabídka nábytku do obývacího pokoje na našich stránkách to jsou také kožené sedací soupravy od našeho holandského partnera. Můžete si tak v moderním designu zařídit kompletní interiér obývacího pokoje a pokud budete potřebovat pomoct, naši prodejci jsou zde pro vás.