Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nejnovější trendy pro váš obývací pokoj

Našli jsme pro vás originální designy pro vybavení vašeho obývacího pokoje. Ty nejnovější trendy na náš trh přinášíme až ze Španělska. Nadčasový design s minimalistickými prvky jako šitý na míru našim malým bytům, které návrhy obývacích stěn, nebo ucelených sestav pro kompletní zařízení obývacího pokoje, velmi pozitivně přijmou. Vybírat můžete z nepřeberného množství nejrůznějších návrhů a každý z nich se soustředí na něco jiného. Kromě obývacích stěn je to celá škála také dalších doplňků jako jsou moderní komody a konferenční stolky. Věříme, že zcela nový, čerstvý vítr z prosluněného Španělska vás příjemně naladí pro načerpání inspirace a ve svém obývacím pokoji se budete cítit co nejpříjemněji to půjde. 

 

 

Nebojte se experimentovat a v obývacím pokoji spojovat kontrastní odstíny

Ještě před několika lety bylo synonymem pro dokonalý interiér vybavení, respektive i nábytek tón v tónu. Buď bylo vše v nejrůznějších odstínech hnědé, či přírodního dekoru, nebo černé. Španělský výrobce však převážnou většinu návrhu představuje vždy ve spojení dvou kontrastních odstínů, které však v důsledku působí velmi harmonicky. Interiér pak není tak fádní, kdy určité díly nábytku nebyly výrazné a to je škoda. Obývací stěny jako samostatný díl nábytku jsou pak navrženy tak, aby bylo možno pořídit ve stejném duchu také komodu, nebo konferenční stolek.

 

    

 

Na ilustrační fotografii obývací stěna jako celek a na druhé fotografii již v návrhu kompletně vybaveného interiéru obývacího pokoje společně s designově odpovídající komodou a konferenčním stolkem. Jednoduché, plně funkční a především minimalistické pojetí vhodné třeba do bytů panelákového typu. Ale i do bytů, které jsou zkrátka malé. Kombinace tmavého dřeva, samozřejmě v imitaci se sněhově bílým odstínem příjemně ladí. Musíme podotknout, že kromě designu vás může španělský výrobce oslovit také kvalitou, která je dána i tloušťkou materiálu a to až 25, 30 mm. laminát tak nabízí zcela jiné vlastnosti, než jsme zvyklí. Své rozhodně dělá také kvalitní povrchová úprava. A odstíny či lépe řečeno jejich širokou škálou nás španělský výrobce dostal také. Posuďte sami.

 

   

 

Španělský výrobce si pohrává s celou škálou odstínů a tak z přírodních dekorů máte na výběr hned z několika desítek možných variant. Ale i spojení bílého odstínu s některým z tmavých je v širokém výběru. nabídka jednoduchých linií tuto volbu odstínů hezky doplňuje. Věříme, že v široké nabídce nejrůznějších designů si vyberete i vy.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.