Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nejnovější trendy pro váš obývací pokoj

Našli jsme pro vás originální designy pro vybavení vašeho obývacího pokoje. Ty nejnovější trendy na náš trh přinášíme až ze Španělska. Nadčasový design s minimalistickými prvky jako šitý na míru našim malým bytům, které návrhy obývacích stěn, nebo ucelených sestav pro kompletní zařízení obývacího pokoje, velmi pozitivně přijmou. Vybírat můžete z nepřeberného množství nejrůznějších návrhů a každý z nich se soustředí na něco jiného. Kromě obývacích stěn je to celá škála také dalších doplňků jako jsou moderní komody a konferenční stolky. Věříme, že zcela nový, čerstvý vítr z prosluněného Španělska vás příjemně naladí pro načerpání inspirace a ve svém obývacím pokoji se budete cítit co nejpříjemněji to půjde. 

Nebojte se experimentovat a v obývacím pokoji spojovat kontrastní odstíny

Ještě před několika lety bylo synonymem pro dokonalý interiér vybavení, respektive i nábytek tón v tónu. Buď bylo vše v nejrůznějších odstínech hnědé, či přírodního dekoru, nebo černé. Španělský výrobce však převážnou většinu návrhu představuje vždy ve spojení dvou kontrastních odstínů, které však v důsledku působí velmi harmonicky. Interiér pak není tak fádní, kdy určité díly nábytku nebyly výrazné a to je škoda. Obývací stěny jako samostatný díl nábytku jsou pak navrženy tak, aby bylo možno pořídit ve stejném duchu také komodu, nebo konferenční stolek.

 

Televizní stolek, tv stěna Kei  Moderní nábytek do obývacího pokoje - kolekce Nums

 

Na ilustrační fotografii obývací stěna jako celek a na druhé fotografii již v návrhu kompletně vybaveného interiéru obývacího pokoje společně s designově odpovídající komodou a konferenčním stolkem. Jednoduché, plně funkční a především minimalistické pojetí vhodné třeba do bytů panelákového typu. Ale i do bytů, které jsou zkrátka malé. Kombinace tmavého dřeva, samozřejmě v imitaci se sněhově bílým odstínem příjemně ladí. Musíme podotknout, že kromě designu vás může španělský výrobce oslovit také kvalitou, která je dána i tloušťkou materiálu a to až 25, 30 mm. Laminát tak nabízí zcela jiné vlastnosti, než jsme zvyklí. Své rozhodně dělá také kvalitní povrchová úprava. A odstíny či lépe řečeno jejich širokou škálou nás španělský výrobce dostal také. Posuďte sami.

 

                                                    Nábytek do obývacího pokoje i kanceláře - kolekce Elio viking

 

Španělský výrobce si pohrává s celou škálou odstínů a tak z přírodních dekorů máte na výběr hned z několika desítek možných variant. Ale i spojení bílého odstínu s některým z tmavých je v širokém výběru. Nabídka jednoduchých linií tuto volbu odstínů hezky doplňuje. Věříme, že v široké nabídce nejrůznějších designů si vyberete i vy.