Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pracovní prostor pro děti, studenty i dospělé, kancelář doma

Dnes vám představíme kolekce nábytku, které lze využít pro všechny. Kolekce Dynamic a Active nabízí řešení pro děti školou povinné, studenty tedy dospívající děti a v neposlední řadě i pro dospělé. Design je velmi neutrální a vhodný opravdu pro všechny. Dnes vlastně každý člen v domácnosti potřebuje pracovní prostor. Děti se učí, studenti dlouhé hodiny studují a my dospělí? Často si bohužel nosíme práci domů, kde pak vysedáváme do pozdních večerních hodin u počítače. A pokud vám to prostor vaší domácnosti jen trochu dovolí, oddělujte pracovní prostor tak, aby děti měli svůj a vy dospělí rovněž. Rozhodně tak předejdete nejedné zbytečné hádce. Kam kdo co dal a proč to zase nemůžu najít? Dnes vám představíme několik návrhů pracovních koutů 100 % navržených dle zásad ergonomie bydlení. 

Co je vlastně pracovní kout, domácí kancelář?

Pod tímto označením rozhodně najdete sestavy, které se při nejmenším skládají z psacího stolu a regálu. Ale pokud máte to štěstí a pro vybavení domácí kanceláře máte samostatnou místnost, lze pořídit ještě v identickém designu třeba více typů regálů, ale rovněž komodu, nebo i šatní skříň. Pokud nemáte to štěstí a musíte vaši domácí kancelář, spíše řekněme pracovní kout umístit či zařídit například v obývacím pokoji, pak doporučujeme multifunkční, velmi praktické designy psacích stolů s nádstavcem. Ty dokáží ušetřit nemalé místo a nabídnou velký odkládací prostor, který vám nic neubere z prostoru dané místnosti.

 

Psací stůl s regálem Bali nordic oak, white    Designový psací stůl Rox glossy white, oak

 

Nádstavec dokáže pojmout neskutečné množství předmětů. Oblíbené jsou jak u malých dětí, tak dospělých. Nádstavec jako úložný prostor je velmi členitý, rozdělený na několik dalších samostatných prostorů- Nádstavec prakticky doplňuje pracovní desku, máte u studia či jakékoliv jiné činnosti vše po ruce. Na ilustračních fotografiích první návrh z kolekce Active, druhý návrh z kolekce Dynamic. Skladba dílů je stejná, psací stůl s nádstavcem doplněný regálem, což vlastně pro vybavení pracovního koutu či kanceláře zcela stačí. Pokud máte větší prostor k dispozici, můžete pořídit další díly, třeba tři regály umístěné vedle sebe, místo nádstavce u psacího stolu, nebo komodu a další.

 

     

Psací stůl Fosk děti milují, led osvětlení si můžou měnit, stejně jako dospělí. Nabídka nejrůznějších designů herních stolů je opravdu na nábytku Aldo široká.

 

Herní počítačový stůl s nádstavcem, psací stůl na přípravu do školy i pro zábavu. Kvalitní zpracování, dostatečně silný materiál, psací stůl odolný vůči mechanickému poškození. Trendy tmavě šedý odstín s designovým zakončením hran. Psací stůl, který spíše osloví školáky a studenty, psací stůl jako originální doplnění interiéru studentského pokoje i domácí pracovny pro dospělé.

Nabídka těchto typů herních stolů je velmi široká, výrobci se přizpůsobují poptávce vás zákazníků a tak na našich stránkách máte rozhodně z čeho vybírat. Samozřejmě, že ke specifickému designu psacího stolu patří i herní židle, nabídka těchto vhodných židlí rovněž k dispozici na našich stránkách. Kvalitní materiál a zpracování adekvátní k pořizovací ceně. Led osvětlení v ceně stolu má možnost změny odstínů na červenou, modrou a zelenou.