Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Obývací sestava, inspirace ze Španělska

Hledáte něco netradičního pro vybavení obývacího pokoje? jste již unaveni ze stále se opakujících odstínů? Chcete mít kolem sebe netradiční odstíny v kombinaci s jednoduchými, čistými liniemi nábytku? Dnes vám představíme několik námětů, jak lze zařídit obývací pokoj. Inspiraci přinášíme až z dalekého Španělska, kde je pohled na vybavení domácností a nemusí to být jen obývací pokoj, zcela odlišný. Španělští designéři milují netradiční odstíny, které v kolekcích či spíše návrzích, které vám dnes představíme, spojili s přírodními odstíny.

 

                                                      Kolekce nábytku do obývacího pokoje a jídelny - Ness oak nordic

 

 

Obývací stěna jako středobod pokoje

V dnešní době jsou v podstatě dva způsoby pro vybavení obývacího pokoje. Jedním způsobem je rozmístění samostatných dílů nábytku po pokoji dle vlastních potřeb a dispozic místnosti a samozřejmě tím druhým způsobem je pořízení obývací stěny. Nabídka designů obývacích stěn se velmi liší od nabídky, kterou si možná ještě pamatujete z dob minulých. Obývací stěna dnes, to už není monstrózní kus nábytku, který po umístění zabral celý prostor. Obývací stěny dnešních designérů jsou elegantní, velmi vzdušné skříňky spojené do jednoho celku, jako na naší první fotografii, obývací stěna z kolekce Nums.

 

Stolek pod televizi Astral oak nordic    Sestava stolků do obývacího pokoje Wayne

 

Také odstíny jak jsme zmínili již v úvodu, především pak v podobě designů ze Španělska, jsou netradiční, můžeme říci velmi hřejivé. Spojení přírodního dubu, samozřejmě v jeho imitaci, s šedým, matným odstínem působí nádherně. Odstíny, které uplatníte v menším prostoru i ve velkém pokoji. A pokud k obývací stěně chcete pořídit další díly nábytku v identickém designu, pak k dispozici je vše potřebné pro kompletní vybavení obývacího pokoje.

 

                                                                            Obývací stěna Luka oak nordic, white

 

Kolekce ze Španělska nabízí pro vybavení obývacího pokoje dva způsoby. Máte možnost pořídit obývací stěnu a máte ale také možnost pořídit samostatné díly nábytku, kdy v interiéru obývací stěna nebude. Názory, který způsob je ten lepší, se velmi různí. A vy sami můžete posoudit dle vlastních potřeb, ke kterému způsobu se přikloníte. V každém případě i k obývací stěně lze pořídit konferenční stolek z této kolekce, nebo pokud vám chybí úložné prostory, pak k obývací stěně můžete pořídit skříň či komodu. Pokud vám vyhovuje dle dispozic místnosti, pak můžete oba způsoby spojit.

 

Nebojte se netradičních odstínů ani v obývacím pokoji

Možná většina z vás má v povědomí, že pro vybavení obývacího pokoje přicházejí v úvahu pouze přírodní dezény imitace nějakého typu dřeva, možná pro ty odvážnější z vás je zde nabídka černo bílé kombinace. Ale doba pokročila a dnes pro vybavení obývacího pokoje používá i španělský výrobce pastelové odstíny, které mnohé z vás opravdu překvapí. Na ilustrační fotografii máte možnost posoudit kombinaci odstínů světlé imitace dřeva dub ve spojení s fialovým, vysokým leskem. Nám se toto spojení velmi líbí, je nevšední a ojedinělé.

 

                                                         Nábytek do obývacího pokoje i kanceláře - kolekce Elio viking

 

Pokud hledáte inspiraci a originální vybavení pro svůj domov, u nás vždy najdete něco nové. Soustředíme se na netradiční, nové způsoby řešení interiérů, na nábytek ve vysoké kvalitě, který vás bude těšit několik dalších let. Konkrétně u španělského výrobce je to třeba také otázka povrchové úpravy, která není provedená nalepením papírové fólie s dezénem, ale klasicky odýhováním daného materiálu. Navíc tloušťka laminátové desky je od 20 do 25 mm. Nábytek je tak stabilní, nabízí dlouhou životnost a je pevný. V případě stěhování můžete nábytek snadno demontovat a v novém bydlišti složit. Nábytek opravdu není na jedno použití. Nábytek vybírejte "chytře", aby váš domov byl opravdu domovem v komfortním provedení.