Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jeden design do obývacího pokoje i jídelny

Také upřednostňujete velký "open space", označení jak se užívá v bytovém designu? Co je tedy open space? Velké, prostorné místnosti, kdy kuchyň disponuje otevřeným prostorem napojeným na jídelnu, nebo dokonce obývací pokoj. V moderních domácnostech již není každý interiér rozdělen do samostatných místností, ale interiéry se spojují. Malé dělení daných místností již v novostavbách jen stěží nejdeme. Na tento vývoj samozřejmě velmi pružně zareagovali také výrobci nábytku a tak přibývá kolekcí, které nabízejí identický design a odstín nábytku jak pro vybavení obývacího pokoje, tak pro vybavení jídelny. Pokud i vy máte jídelnu spojenou s obývacím pokojem do jedné velké místnosti, prostoru, s naší nabídkou nových kolekcí španělského výrobce může být tato místnost jednotná. Nábytek na sebe velmi příjemně navazuje, dané díly mezi sebou korespondují a interiér je tak příjemně jako celek, byť i s funkcí dvou odlišných typů místnosti, harmonický. Jaké návrhy jsou vám k dispozici a jak tyto kolekce lze využít?

 

Stolek pod televizi Astral oak nordic    Jídelní stůl rozkládací, psací stůl, komoda v jednom, Kiona industry

 

Obývací pokoj a jídelna vybavená v harmonii

Největší výběr najdete právě pro vybavení těchto dvou místností. Open space je také o tom, že se pomalu upouští od samostatné místnosti, která by měla být využívána jako jídelna. Nejčastěji se dnes nechává prostor ve velkém obývacím pokoji, který by měl sloužit k umístění jídelního stolu a židlí. A mnohdy architekti domů pamatují i na umístění nějaké té komody či vitríny k jídelnímu stolu. Velmi často pak tento jídelní kout či prostor navazuje na kuchyň. Rozložení místností je v tomto pořadí také velmi praktické.

 

Kolekce nábytku do obývacího pokoje a jídelny - Ness oak nordic   Jídelní stůl rozkládací Aran industry

 

Na ilustračních fotografiích návrh obývacího pokoje a návrh jídelny z dílů nábytku stejné kolekce Ness. Identický design i odstín. Španělský výrobce navíc představuje celou řadou dílů a tak možností pro vybavení dvou identických interiérů je celá řada. Moderní nábytek do novostaveb jako šitý na míru. Jednoduché linie, prvky minimalismu, který však nic neubírá na funkčnosti nábytku, ba naopak. Příjemná je rovněž pořizovací cena dostupná všem. V kolekci jsou vám k dispozici návrhy obývacích stěn, nebo samostatných dílů pro možné rozmístění nábytku po interiéru obývacího pokoje, kdo jak upřednostňuje. A samozřejmě velmi nenásilně na tuto nabídku nábytku do obýváku navazuje nabídka nábytku do jídelny. Ať už máte velký či menší dům, nebo třeba moderní byt, díly jsou vám k dispozici.

 

                                                      Designový regál Ten glossy white

 

Je to věčný spor designérů co je lepší. Zda klasická obývací stěna, nebo díly nábytku porůznu rozmístěné po místnosti. myslíme si, že je třeba nechat průchod osobnímu vkusu a ne zrovna módním trendům. Jste to přeci jen vy, kdo v dané místnosti bude doma a musíte se cítit maximálně spokojeni. V každém případě dnešní kolekce jsou natolik flexibilní, že obě varianty jsou vždy možné.

 

                  Rozkládací jídelní stůl Dine glossy white

 

Věříme, že zcela nová nabídka nadčasových designů vás osloví nejen cenou a designem, ale také vysokou kvalitou. Běžně pro všechny kolekce španělského výrobce je použito laminátu s tloušťkou 16 a 19 mm pro police a 25 až 30 mm pro hlavní nosné stěny. A to je rozdíl, jelikož laminát s tloušťkou 30 mm přeci jen už snese hodně. I přesto platí, že nábytek je věc, s kterou jako se vším je třeba zacházet opatrně.