Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sestavte si obývací stěnu

Nabídka obývacích pokojů je v dnešní době velmi flexibilní. Nemusíte již pořizovat dané sestavy v podobě obývacích stěn kdy mnohdy jste to, co se vám třeba líbilo nemohli pořídit z důvodů velkých rozměrů, ale dnes můžete vše zařídit velmi flexibilně. Dle vlastních návrhů a hlavně možnosti z výběru samostatných dílů určených pro sestavení obývací stěny můžete vybrat přesně to, co chcete. Nabídka samostatných dílů je na našem portále velmi široká, stejně jako možnost výběru barvy a vše najdete v kategorii obývací pokoje, která je rozdělena dle typu nábytku na několik dalších podkategorií.

Obývací pokoj jako skládačka

Na fotografii můžete vidět, že obývací stěna se skládá z několika dílů. Je to pouhý návrh pro představu. Vy však můžete určit kolik vitrín bude mít, nebo kolik dolních skříněk, kolik polic apod. Kombinací je bezpočet. Můžete také pořídit velkou komodu a další díly. Obývací pokoje v této podobě patří k těm nejvyhledávanějším také z důvodů úspory pořizovacích nákladů. Nemusíte kupovat nic, co nepotřebujete. Moderní vybavení interiéru obývacího pokoje nabízí francouzský výrobce prostřednictvím kolekce Malt. Trendy je nejen design obývacího pokoje, ale také povrchová úprava a to v příjemném provedení skořice a bílý pololesk. Spojení odstínu je vlastně kontrastní, ale v interiéru působí velmi harmonicky.  

     

                     

Obývací pokoj, praktické vybavení interiérů

Pokud hledáte pro obývací pokoje příjemný, moderní nábytek v bílém provedení, v kolekci Ceram od francouzského výrobce si můžete vybrat z řady dílů. S ohledem na opravdu nadčasový design zpracovaný do sebemenších detailů je pořizovací cena nábytku příznivá. Navíc řešení, design nábytku vhodný pro rodiny s malými dětmi, všechny hrany jsou zakulaceny. Ale samozřejmě i pro rodiny bez dětí. V kolekci a samozřejmě také v naší nabídce, najdete jako jeden z dostupných dílů rovněž jídelní stůl, pro řešení jídelního koutu v obývacím pokoji. Pro malé interiéry i pro prostorné místnosti obývacích pokojů.

 

                           

 

Dnes většinou zařizujeme interiér obývacího pokoje rozmístěním daných dílů. Určitě je to více praktické, než obývací stěna jak ji možná ještě znáte z dob předrevolučních. Rozmístění dílů nabízí větší možnosti pro každý interiér, použití, či místnost je všeobecně více praktická.