Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Pořádek v dětském pokoji

Nejčastější problém v dětském pokoji jsou úložné prostory. Ne každý si může dovolit do dětského pokoje pořídit šatní skříň, či komodu. Prostě mu to velikost interiéru nedovolí. A nastává otázka kam s hračkami a jinými dětskými potřebami. Nábytek Aldo vám nabízí velice praktické úložné boxy na hračky a dnes si jejich nabídku představíme.

Box na hračky jako elegantní doplněk

A to příjemné? Boxy či skříňky na hračky mají další příběh pro váš dětský pokoj. Kromě tohoto boxu na hračky představuje belgický výrobce v kolekci Kiddy ve stejném provedení také dětskou postel, noční stolek, polici na zavěšení na stěnu. A pokud chcete vybavit celý dětský pokojje zde ještě nabídka identického designu v bílém, zelenkavém a šedém provedení. A tyto dva odstíny se k sobě rozhodně hodí. Skříňka na hračky je velmi kvalitní o čemž svědčí i materiál mdf desky a masivu, které jsou použity k její výrobě. Rovněž povrchová úprava patří ke kvalitním, lakování a ne nalepením papírové fólie. Dodání skříňky také možné v celé řadě dalších odstínů a samozřejmě v dílech s nutností montáže dle návodu. 

     

Růžový odstín patří všeobecně a to nejen u nábytku k těm nejoblíbenějším. Každá malá holčička a někdy i ta školou povinná žadoní, aby jim rodiče kupovali vše v růžové barvě. A i tento box vám můžeme nabídnout, rovněž z kolekce nábytku Kiddy.

                                         

Kde ještě můžeme rychle hračky uklidit? Přeci pod postel

Dětská postel nemá jen funkci spaní, ale rovněž slouží pro zábavu a pod postel rychle můžete uklidit všechny hračky. Látka pod lůžkem zakryje prostor a ten pak lze využívat jako skrýš. Líbí se nám i sada tří kapsářů, které lze různě rozmístit kolem lůžka. V neposlední řadě je zde látkový tunel nad postel a také velmi trendy dekorace na zavěšení na stěnu v podobě plyšáku. Až vaše dítko těmto dekoracím odroste a bude už v dospívajícím věku, lze dekorace z látky odstranit a máte klasické lůžko.

    

Materiál borovice, dřevo, které bylo použito pro výrobu postele je ošetřeno transparentním bílým nátěrem, které v minimálním měřítku zachovává viditelnou strukturu dřeva. Postel v ceně s roštem pro matraci a také s látkou kolem lůžka, baldachýnem nad postelí či kapsářem na zavěšení. Matraci je nutné objednat zvlášť. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

Identický design dětské postele, ale s dívčími dekoracemi si můžete vybrat z naší široké nabídky. Dodání postele v dílech s nutností montáže dle návodu. Dětská postel v ceně s roštem a klouzačkou, zvlášť je pak třeba objednat dekorace, případně matraci.