Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek v černých variacích

V minulém povídání jsme se zaměřili na nábytek v bílém odstínu a dnes se budeme věnovat nábytku ve zcela opačném barevném provedení, nábytku v černém. Pokusíme se vám představit několik kolekcí v tmavém provedení, nemusí to být nutně černá barva, ale třeba odstín kávy, nebo ebony a trochu vám pomoci v rozhodnutí zda jste, či nejste milovníci tohoto odstínu. 

Černý nábytek do dětského pokoje?

Ano a vůbec takový interiér nevypadá špatně. S nadčasovým designem francouzského výrobce se nemusíte bát ani černého nábytku v dětském pokoj, ba právě naopak. Představíme vám kolekce, kde výrobce spojil černý odstín s růžovým, nebo také dětskou patrovou postel kde je černá doplněna pastelovými odstíny.

 

Dětský pokoj Bo7 graphit     Patrová postel Leo graphit

 

Na první fotografii v návrhu dětského pokoje z dílů kolekce bylo pomocí černého odstínu dosaženo vysoké elegance. Dětský pokoj tak může slečna využívat od 6 do 18 let, kdy už je téměř dospělá. Stačí pouze dobře měnit doplňky v daném období. Dětská patrová postel Leo je i přes černý odstín veselá, což zapříčinily barevné výplně polic po celé délce obvodu lůžek. Na těchto příkladech tak můžete sami posoudit, zda černý odstín by se vám pro dětský pokoj líbil, či nikoliv. Samozřejmě že v naší nabídce najdete celou řadu dalších kolekcí dětského nábytku v tomto elegantním, černém odstínu.

 

Černý nábytek do ložnice

V ložnici je černý odstín velmi znám a patří již téměř ke klasice. mezi nejoblíbenější pak patří černý odstín do ložnice ve vysokém lesku, který dodává nábytku více moderního vzhledu. I zde vám nabídneme něco málo z naší nabídky a i zde je autorem návrhů francouzský výrobce.

 

Ložnice Aalborg black     Kolekce nábytku Tonight

 

Vysoké černé lesky především v interiéru ložnice jsou určitě velmi elegantní a v posledních letech také považovány za trendy. Jejich nevýhodou trošku je povrchová úprava, opravdu je na ní vše vidět. A tak pokud máte malé děti počítejte s tím, že jejich ručičky budou všude. Na druhou stranu od francouzského výrobce lze pořídit ložnici ve velmi moderním designu a navíc v černém lesku za velmi slušnou cenu.

 

Komoda z kolekce Manchester       Šatní skříň z kolekce Manchester

 

Černý nábytek do kuchyně

Není už tak častým řešením jako pro ložnici, ale pokud máte opravdu slunný byt, můžete si dovolit i kuchyňskou linku v černém, nebo tmavě šedém provedení. Samozřejmě je pak vhodné volit světlejší doplňky, velmi módní záležitostí se pak stává takzvaný styl "black and white", tedy spojení dvou kontrastních odstínů bílé s černou. Pamatujte také na skutečnost, že černý nábytek a neplatí to pouze pro vybavení kuchyně, je vhodnější do větších interiérů. Stejně tak jako je bílý odstín doporučován do těch menších.

 

Kuchyňská linka z kolekce Manchester

 

Na našich stránkách najdete černý odstín na daném nábytku do všech možných interiérů. Od psacích stolů, po celé vybavení kanceláře, velkou skupinu tvoří také jídelny, či předsíně. Černý nábytek, tak jako každý odstín, má své pro a proti, ale opět je nejdůležitější pouze to, zda se vám osobně líbí. Při výběru nábytku určitě nepodléhejte příliš módních trendům, ve vaší domácnosti se musíte především vy sami cítit příjemně.