Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nejnovější trendy nábytku do studentského pokoje

Chystáte se na zásadní změnu interiéru vašeho dítěte, protože už dávno není malé a jeho zájmy a vkus se s přibývajícím věkem zásadně změnil? A nejen to, klasický rozměr dětské postele je pro dospívající dítě již značně nekomfortní a dospívající dítě, mnohdy vzrůstu jako my rodiče potřebuje postel větší.

Kromě místa na spaní, které musí být tedy větší, však dítě potřebuje také větší pracovní prostor, tedy větší psací stůl, doplnit je třeba také úložné prostory u psacího stolku třeba pomocí regálu, který je důležitý především pro studenty. V neposlední řadě asi dojde také na výměnu šatní skříně většinou z dvoudveřového provedení na větší skříň minimálně třídveřovou. Pokud i vás v letošním roce čeká přeměna dětského pokoje na studentský pokoj, pak dnešní povídání vám může být užitečnou inspirací. Co je ve světě bytového designu studentských pokojů tedy nového, jaké budou trendy v následujících letech a jak důmyslně se design nábytku pro dospívající děti změnil? 

 

Trendy do studentského pokoje chlapce

Největší změnou jsou odstíny. Přednost dostávají odstíny černé, nejrůznější formy patiny, nejčastěji pak patina šedého odstínu, ke slovu se velmi hlásí také přírodní dekory. To vše ve velmi elegantním spojení, kdy jeden z odstínů vždy v daném návrhu převládá a další jsou doplňkové. V klučičích studentských pokojích se ke slovu přihlásily také industriální prvky v podobě nejrůznějších detailů a nejčastěji jsou to pak třeba kovové úchytky. Samozřejmostí pak začínají být soft systémy, tedy pomalé zavírání šuplíků či případně dveří skříní. Nechybí ani led osvětlení šatních skříní, nebo nabíjení pro smart phony. Novinek a změn je opravdu dost.

 

                        Vyvýšená postel s psacím stolem pro kluky On-Line

 

Na ilustračních fotografiích představujeme dva návrhy studentského pokoje v nejnovějších trendech. Netradiční, velmi originální designy, které se již velmi blíží k podobě nábytku jako pro dospělé. Jednoduchost, elegance a zázemí, to jsou hlavní aspekty návrhů. Nabídka nového designu pro vybavení studentského pokoje je velmi široká a tak můžete vybírat z mnoha kolekcí. Nábytek ve vysoké kvalitě, vyrobený z mdf desky. Překvapí vždy také studentská postel, která v dané kolekci nabízí vždy určitým, velmi originálním způsobem zpracované čelo postele. ve většině případů či spíše návrhů se jedná o čelo čalouněné, velmi komfortní. Často je také jedním z potřebných dílů televizní stolek, který ve studentském pokoji již má své opodstatněné místo.

 

                                                          Multifunkční postel se stolem pro dva On - line Zone black

 

Sami můžete posoudit na této ilustrační fotografii, že je rozdíl mezi dětský a studentským pokojem je značný. Je zde již absence nejrůznějších hraček a dětských dekorací, přednost mají jiné zájmy. Nabídka nábytku pro vybavení studentského pokoje jak jsme zmínili již v úvodu, to jsou zcela jiné také odstíny. Modrá, v případě že je použita, už není dětská modrá, ale tmavší, více elegantní. Nábytek je také více důmyslný, praktický. Mnohdy vás rafinovaně skryté úložné prostory překvapí a především vás potěší v případě, že pro vybavení studentského pokoje přeci jen nemáte dostatek místa. V každém případě, věříme, že každý z vás si z tak široké nabídky vybere.

 

  Sestava herních počítačových stolů pro dva, D-Game large   Patrová postel pro studenta Urbanic blackA v příštím povídání se zaměříme na dospívající slečny, dívky, jak ideálně je zařídit jejich "dospělácký" pokoj, kde rozhodně už nesmí chybět toaletní stolek. A nabídka vás rozhodně také překvapí originálním, mnohdy až romantickým designem, který inspiraci čerpal s rustikálních prvků a francouzské módy.