Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Opět jsme pro vás přivezli nové designy z letošní výstavy

I v letošním roce jsme se již po osmé účastnili největší výstavy nábytku v Evropě a to v Německu, v Kolíně nad Rýnem. A jako každým rokem i letos jsme se z výstavy vrátili se spoustou zajímavých nových designů, načerpali jsme novou inspiraci a již nyní na našich stránkách některé z novinek můžete najít a jsou k vám dispozici. Letošní výstava byla opět ve znamení důmyslným designů, které by vám zákazníkům měly přinést především úsporu místa v interiéru. Největší důraz pak výrobci či lépe řečeno designéři, kladou na úsporu místa v dětském pokoji, který ve většině případů obývají minimálně dvě děti. A tak místa není pro žádného z vás rodičů nazbyt při zařizování dětského pokoje dvou či více dětí. Důmyslný design může i z malého interiéru vytvořit nádherný, vzdušný prostor.

Dětský pokoj pro tři děti - kolekce Bo7 cascina, white

Největší oblibě se pro vybavení dětského pokoje těší vždy patrové postele. Představujeme nabídku patrových postelí od Španělského výrobce, který pro návrhy využívá příjemné pastelové odstíny a dětský nábytek ze Španělska je opravdu temperamentní. Nabídka patrových postelí bude i v letošním roce velmi široká a rozhodně je se na co těšit. Nové designy přinášejí jako součást celého konceptu patrové postele také třeba praktické šatní skříně na vysunutí, aby přístup k oblečení byl jednoduchý a dítě tak mělo větší a lepší přehled co ve skříní má. K patrové posteli budete mít možnost pořídit také další nábytek pro kompletní vybavení dětského pokoje vašich dětí. Třeba pod psací stůl, který je součástí designu lze pořídit praktický kontejner na pojezdech. V nabídce ale najdete třeba také komody, nebo velké šatní skříně, pokud menší skříň zabudovaná v posteli nestačí.

Dětská palanda Bo1 90x200 - cascina, bílá   Patrová postel do L Palatino - fuchsia

Je jenom na vás, jak příjemně patrová postel budete vypadat v interiéru vašeho dětského pokoje. Velmi záleží na výmalbě stěn, zvolených dekoracích a doplňcích. Ideální pro dětský pokoj jsou světlé tóny, aby nebyla místnost příliš tmavá. Světlé stěny v bílém či krémovém odstínu ideálně korespondují s růžovými prvky na posteli. K patrové posteli pro kluka pak může být světle hnědá, nebo světle šedá výmalba, která bude hezky navazovat na patrovou postel v bílém provedení. Hodně dělá také typ povlečení. Pokud upřednostňujete elegantní dětský pokoj, pak je lépe zvolit jednotné, ne příliš dětské povlečení, třeba bez dětských postaviček. Vše je také o věku vašich dětí a jejich zájmech či vkusu. Patrové postele jsou rok od roku důmyslnější a temperamentnější. 

 

                                        Dětský pokoj pro dva Tiddi

 

Nové designy pro dospělé, nový nábytek do všech interiérů

Samozřejmě, že jsme hledali také inspiraci a nové nápady, které bychom vám mohli představit i pro vybavení interiérů jako je jídelna, ložnice, nebo obývací pokoj. Některé designy nás oslovily, jiné méně, nabídka je však rovněž široká. Fenoménem letošního roku budou tmavé odstíny, hodně návrhů využívá černého odstínu v kombinaci s přírodním dekorem. I v kategorii nábytku pro dospělé se klade důraz na maximální úspora místa v interiéru a některé designy jsou velmi minimalistické. Ženy jistě potěší nové návrhy toaletních stolků, muže zase třeba barový stolek v podobě motorky. Tento návrh je hodně extrémní a netradiční, ale proč ne.

 

                                      Jídelní sestava rozkládací stůl a čtyři židle Mirisi blue

 

 

Nábytek Aldo i letos nabídne designy ve výhradním zastoupení

Jsme velmi rádi a jsme velmi pyšní na to, že nábytek, který vám již tolik let nabízíme, nenajdete nikde jinde. Vybavení vašeho interiéru tak bude velmi originální a troufáme si tvrdit, že i netradiční. S nábytkem Aldo budete vždy vědět jako první, co je nového, jaké jsou trendy a čím ještě více ušetřit místo třeba ve vašem malém interiéru. To co vám nabízíme máme odzkoušeno, aby jsme měli jistotu, že nábytek vám prodáme opravdu kvalitní a bez závad. Ale nejen to, nábytek vám musí sloužit po řadu let bez újmy na zdraví. 

 

                                                     Vyvýšená postel s velkým úložným prostorem Travel

 

Nábytek nechceme jen prodat, o nábytku si s vámi rádi budeme povídat a našem Facebook je komunikace již velmi rušná, o nábytek se vám chceme starat, když vás bude něco trápit. Proto jsme také zavedli novou službu a to vyřízení reklamace do 48 hodin u vybraných typů nábytků, samozřejmě u těch, které se nejvíce prodávají. Tuto službu ale naštěstí pro vás, ale i pro nás jako společnost, málokdo využívá, jelikož reklamací od roku 2009 je vždy krásných 1,8 % - 2,9 %. I na tuto skutečnost jsme právem pyšní a je to vždy o dokonalé souhře mezi výrobcem a prodejcem, je to také o vlastní naší dopravě, kdy naši řidiči, kteří vám nábytek vozí zacházejí se zbožím velmi opatrně. Již řadu let našim zákazníkům nabízíme dopravu zdarma a výnos nábytku do patra. Naše práce nás baví, snažíme se vám představovat nábytek s temperamentem a duší.