Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek v bílých variacích

Francouzský výrobce přinesl do nabídky kolekce Chic, které nejen můžete mezi sebou vzájemně kombinovat, ale samostatné díly nábytku uplatníte ve všech možných interiérech. Od ložnice, předsíň až po dětský pokoj. Kolekce Easy a Infinity vám dnes chceme představit v bílém odstínu a především také upozornit na všechny možnosti, které vám kolekce nabízí. A opravdu jich není málo. Spojení kolekcí nabízí největší možný výběr dílů v naši nabídce. Navíc bílý odstín patří k velmi oblíbeným a pořizovací cena samostatných dílů je více než příznivá.

Kolekce nábytku do dětského pokoje

Začněme nábytkem pro naše nejmenší a co přináší kolekce pro možné vybavení dětského pokoje. Kromě velmi dostupné ceny široký výběr šatních skříní, komod, nebo také řešení místa na spaní. K dětské posteli je možno pořídit šuplík, rozměr pro matraci je 90x200 cm, tedy klasický rozměr pro školáky.

 

      

 

Na ilustračních fotografiích můžete vidět jeden z možných návrhů řešení dětského pokoje za pomocí dílů z kolekcí francouzského výrobce. Postel s šuplíkem, či bet, šatní skříň se zrcadlem a bílý odstín, to vše nahrává spíše vybavení interiéru pro slečny, školačky. Všeobecně je bílý odstín velmi často pořizován pro vybavení interiéru dětského pokoje holek. Pro kluky volíme spíše tmavší, nebo přírodní odstíny a rovněž ty kolekce nabízí, ale o těch třeba příště.

 

Kolekce nábytku do studentského pokoje

Jak jsme uvedli, rozměr postele, či lépe řečeno rozměr místa na spaní dětské postele je 90x200 cm. Lze tento rozměr využít i pro dospívající děti, ale pokud vám to prostor dovolí je lépe volit, pořídit postel větší. Francouzský výrobce opět v bílém provedení nabízí studentské postele a to v rozměru 140x200 cm a i zde platí možnost pořízení postele s šuplíkem, či bez něj.

 

Studentská postel Lanka white     Psací stůl Rox white

 

Ať už zařizujete dětský pokoj, nebo pro větší dítě studentský pokoj, nabídka dílů, ostatně jak jsme již uvedli hned na začátku, je velmi široká. Proto ten váš interiér může vypadat zcela jinak, než uvádíme na našich návrzích. Ty vám však mohou být inspirací a jsou ideálním příkladem toho, jak samostatné díly v interiéru působí. A opět zdůrazňuje, že překvapivá je zde především cena.

Kolekce nábytku do ložnice

Ano, kolekce je nabídkou dostupných dílů určená také pro vybavení ložnice. Klasický rozměr lůžka 160x200 cm a netradičně pro tento rozměr manželské postele i zde je možnost pořízení šuplíku. Široký výběr šatních skříní a komod je jistě také velmi přínosný při sestavování vaši ložnice. A pokud hledáte jiný odstín, v kolekcích Lanka najdete stejné díly také v odstínu bílá, přírodní, nebo ve spojení s odstínem grafit.

 

Manželská postel Lanka        Psací stůl Seven

 

Celkově můžeme zařadit design ložnice do kategorie moderního nábytku. Hledejte proto značku Aldo, která je v dnešní době již zárukou spokojeného nákupu.
Všechny díly lze v naší nabídce pořídit také samostatně třeba pro případ, že potřebujete pouze novou manželskou postel. Francouzský výrobce rovněž klade důraz na kvalitu, dostupné ceny dosáhl především nenáročným designem. Materiál laminátové desky v odstínu bílém s tloušťkou od 16 do 25 mm byl použit pro všechny díly nábytku v sestavě.

Kolekce nábytku do předsíně

Jako poslední vám představíme možnosti kolekcí pro vybavení předsíně. I zde opět nabídka sestav a samostatných dílů. Do předsíně v bílém provedení nabízí výrobce celou řadu botníků a skříní. Vše v bílém provedení. Pokud zařizujete předsíň, je velmi vhodné pořídit šatní skříň se zrcadlem. Pro nábytek do předsíně je rovněž praktický materiál laminátu, který není náročný na údržbu a jeho povrch je omyvatelný.

 

                                                  Kolekce Nábytku Nestor white

 

Předsíň můžete využít nejlépe jako místnost, kde uskladníte obuv, kabáty a jiné věci, které by v dalších interiérech zbytečně zabíraly místo. Pokud tedy máte tu možnost, je nejlépe právě předsíň využít pro umístění velké, prostorné šatní skříně. Navíc získáte elegantní vstup do domu, který je v podobě předsíně vaší vizitkou.

V kolekci najdete nábytek do obývacího pokoje, lze z dílů také sestavit třeba pracovnu. Možnosti jsou opravdu velmi široké. A závěrem možná něco málo o francouzském výrobci Parisot. Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu. Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.