Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nábytek, který máte rádi

Nábytek, který si získal vaši největší pozornost patří do kategorie dětský nábytek. Překrásné designy francouzských výrobců, či dětského pokoje z masivu německého výrobce, to vše v těch nejrozmanitějších barevnách. Nábytek Aldo to je barevný svět pro vaše děti. A s námi jsou také vaše děti v bezpečí. Nábytek, který vám pro vaše děti nabízíme je samozřejmě certifikovaný a kvalitní.

 

   

 

Dětské patrové postele

Nabízí spousty místa na spaní a přitom nezabere prostor z vašeho interiéru. Ano, to nabízí patrové postele. Dětská patrová postel je vhodná do bytů, malých pokojíků či chat. Jeden díl nábytku, který poskytuje tři postele. Vyřešíte tak spaní 3 dětí a navíc design poskytuje prostor pro ukládání hraček.

 

 

 

Dětská patrová postel Bibop, nebo z kolekce Swan je zajímavá nejen rozměry, které jsou jako celé sestavy 245x114 cm s výškou 171 cm. Francouzský výrobce dětské patrové postele Bibop, klade důraz nejen na kvalitu, ale také na bezpečnost vašich ratolestí.

Patrová postel má schůdky se zábradlím, které jsou bezpečnější než žebřík. Pod schůdky je spousta odkládacího prostoru pro hračky, knížky a jiné drobnosti. Horní zábrana je dosti vysoká a celé horní lůžko je zapuštěno dovnitř konstrukce. V maximální míře se tak výrobce snažil zamezit případnému pádu dítěte z výšky. Spodní i horní postel je dost rozměrná pro děti všech věkových skupin, jejich rozměry jsou 90x200cm. Myšleno samozřejmě jako rozměr potřebný pro matraci. Nosnost každé palandy je 80 Kg. Každá postel má své přihrádky pro odkládání plyšáků, knížek či hraček. Výplně polic můžete variabilně měnit a to na růžové, nebo modré pozadí.


Rozměr spodního šuplíku, ve kterém se skrývá třetí postel, je 190x19x92 cm s rozměrem pro matraci 90x185 cm. Šuplík je osazen kolečky pro snadnou manipulaci.


Kvalitní a bezpečný francouzský nábytek je v materiálu lamino v odstínu buk. Nabídka dětské postele od společnosti PARISOT je možná také bez šuplíku, tedy jako varianta pro dvě děti. Celá postel je designově řešena tak, aby nabízela nejen prostor na spaní, ale také spoustu úložných prostorů. Díky odstínu v buku je možné k posteli pořídit spousty jiných segmentů, jako psací stůl, komodu či šatní skříň. K posteli doporučujeme zakoupit alespoň 2 dětské matrace v rozměru 200x90.
Šuplík na spaní můžete využít také jako klasický úložný prostor, pokud samozřejmě matraci neumístíte. Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.