Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje z masivu

Zařiďte dětem pokoj z masivu. Proč? Nábytek ze dřeva, ať už jakéhokoliv je především ekologický. Ale možná by jste se divili, co dalšího takový nábytek může nabídnout. Dřevo jako materiál, v případě nabídky německého, dánského a belgického výrobce… celý popis

Potřebujete poradit?
Zákaznická podpora:
Po-Pá 8:00 - 17:00

Dětské pokoje z masivu

Zařiďte dětem pokoj z masivu. Proč? Nábytek ze dřeva, ať už jakéhokoliv je především ekologický. Ale možná by jste se divili, co dalšího takový nábytek může nabídnout.

Dřevo jako materiál, v případě nabídky německého, dánského a belgického výrobce se jedná především o dřevo borovice, má také relaxační účinky. Kousek přírody v přetechnizované době určitě není na škodu. Rovněž design, který patří ke zcela odlišným, přispívá k určité harmonii.

Dřevo z borovice je ekologické a zdravotně nezávadné. Vaše děti budou s nábytkem v kontaktu, proto je dřevěný nábytek do dětského pokoje dobrou volbou.

V nabídce dětských pokojů z masivu, které u nás najdete, je však příjemné to, že i při zachování pověstného stylového designu, jsou díly velmi praktické a funkční. Možná vás překvapí množství úložných prostorů u dětských postelí, nebo provedení psacích stolů. Ale sami zkuste porovnat rozdíly designů mezi stylovým a moderním zařízením interiéru v dětském pokoji. A nabídku dětských pokojů z masivu jsme pro rychlejší orientaci rozdělili ještě do dvou skupin, dětské pokoje z masivu pro holky a dětské pokoje z masivu pro kluky.