Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Patrové postele - evergreen, který nikdy neomrzí

Dnes už asi nezjistíme, kdo stojí za vynálezem patrové postele; miliony rodičů po celém světě se však jistě shodnou, že právě tento člověk by měl získat cenu za celoživotní designérské dílo. Nechme ale žerty stranou: patrové postele dokážou mrknutím oka zvětšit dětský pokoj o mnoho cenných centimetrů a po desetiletí tak zůstávají jasnou volbou při zařizování pokojíčků. A díky moderně smýšlejícím evropským designérům ještě k tomu skvěle vypadají!

 

                                                        Patrová postel do L Palatino - fuchsia

 

Nekonečně mnoho možností nabízí každá dětská palanda

Pokud zvažujete, že svým potomkům do pokoje pořídíte právě patrovou postel, nezapomeňte vzít v potaz, že obyčejné „patrovky“ skládající se ze dvou jednolůžek nad sebou již nejsou vaší jedinou možností. Kromě této klasiky můžete popřemýšlet třeba nad patrovou postelí uspořádanou do tvaru písmene L, nebo nad dvojitou loftovou postelí, tedy dvoulůžkem, pod nímž se nachází prostor pro stůl, knihovničku, komodu či celou šatnu.

 

Pro jedináčka s psacím stolem

Výhodou loftových postelí je mimo jiné také fakt, že dokážou zprostředkovat nadšení ze spaní nahoře i jedináčkovi. Pod jeho lůžko můžete navíc kromě již zmíněných kusů nábytku umístit třeba rozkládací gauč pro příležitostné návštěvy. Pokud však neřešíte, kam uložit ne jedno, ale tři a více dětí, nezoufejte! Sehnat totiž můžete i patrovky pro tři či čtyři spáče.

 

                                       Vyvýšená postel s psacím stolem pro kluky On-Line

 

Multifunkční dětské patrové postele pro menší i větší děti. Poschoďové postele se schůdky vhodné pro menší prostory a pokojíčky s variantou pro 2, ale klidně i 3 děti. Patrové postele mají spousty úložných prostor a hodí se nejen pro spaní, ale i zábavné hry.

 

                        Poschoďová postel B s prvky v zeleném odstínu

 

Máme velmi širokou nabídku postelí španělských a francouzských výrobců, kde je kladen důraz na kvalitu, pohodlí a hlavně bezpečí dětí. Představujeme návrhy nejrůznějších barev a provedení. Od postele pro jedno dítě, kdy ve spodní části je například psací stůl, přes patrové postele pro dvě děti a dokonce i pro tři děti. Mezi velmi oblíbené patří dětské patrové postele multifunkční.

 

                                                        Vyvýšena postel s psacím stolem Studio On Line

 

Pokud máte dvě děti holku i kluka, tak určitě nelze pořídit patrovou postel v růžovém, nebo modrém provedení. Proto španělský výrobce  připravil nabídku patrových postelí také v jiných odstínech. A jednou z variant je i patrová postel v kombinaci s černým odstínem, respektive konkrétně odstín graphit.

    Patrová postel do L Palatino - cascina, shade

Spojení tohoto odstínu s dalšími odstíny jako je bílá a dub, působí v interiéru velmi elegantně. Patrová postel je velmi trendy záležitostí, představuje to, co je v bytovém designu nejvíce moderní. Patrová postel disponuje kromě dvou lůžek velkými úložnými prostory v podobě šatní skříně a dvou šuplíků. Šatní skříň je prostorná především díky tomu, že její hloubka dosahuje téměř 90 cm. V přední části skříně je šatní tyč a za ní jsou police. Také šuplíky jsou netradiční díky jejich hloubce a tak je úložného prostoru více než je běžné. Dalším praktickým prvkem patrové postele je police po obvodu dolního lůžka na knížky, hračky, nebo dekorace se vždy hodí. Moderní design a velmi kvalitní zpracování dáno také tloušťkou použitého laminátu při výrobce.