Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Manželské postele s úložným prostorem

V letošním roce můžeme říct, že se nabídka manželských postelí především soustředila na ty, které nabízejí úložný prostor v podobě vysunovacího šuplíku. A to je dobře, jelikož takový typ postelí do ložnice na našem trhu trochu chyběl. Na rozdíl od postelí do dětského pokoje, kde šuplík jako úložný prostor známe již řadu let. Postele pro dospělé s šuplíkem se staly hned od počátku velmi oblíbené. Nabízíme nejrůznější varianty, kdy si můžete pořídit šuplík pouze jeden na boční části postele, nebo dva, po obou jejích stranách, ale jsou i takové manželské postele, které nabízejí šuplík na přední části postele. Co vše lze tedy pořídit, to je téma našeho dnešního povídání.

 

    

 

Jak správně vybrat postel?

Pokud zvažujete pořízení manželské postele s úložným prostorem, ať už z důvodu potřeby místa navíc, jelikož váš interiér ložnice je malý, nebo jste zvyklí schovávat lůžkoviny a "peřináče" se dnes již nenosí, je třeba především zvážit, z které strany by měl být šuplík umístěn s ohledem na zbývající plochu po jeho vysunutí. Musíte vyměřit, zda prostor vám vůbec umožní šuplík vysunout na celou jeho plochu, aby měl vůbec smysl. Také je dobré hledat takové manželské postele, kde je umístění šuplíku variabilní  a jen vy se můžete rozhodnout podle dispozic vaší ložnice, kam šuplík umístíte. Také můžete pořídit postel s dvěma šuplíky a to po obou jejích stranách. Možnost, kterou na našich stránkách zcela určitě najdete. Pořízení šuplíku navíc. Kalkulace postelí je u nás vždy na jeden šuplík, ale s možností pořízení dalšího.

 

Manželská postel Ely graphit      Manželská postel Ely white

 

Představujeme rovněž postele s šuplíky jen jako odkládacím místem pro drobnosti, ne lůžkoviny. Na fotografii vidíte postel Ely, která takové šuplíky nabízí. Využití záleží jen a jen na vás. Také prostor, který vznikl rozdělením šuplíku na dva působí velmi příjemně. Pokud tento prostor vyplníte příjemnými dekoracemi, či knihami, získá postel zcela odlišný charakter. Všechny manželské postele s šuplíky na našich stránkách jsou od našeho francouzského partnera, který je špičkou ve světě designu. Nabídka je velmi široká a věříme, že si každý vybere. Také proto, že většina postelí je představována v několika odstínech na výběr.