Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zařiďte si ložnici netradičně, nové trendy a nápady

Pokud se právě chystáte pořídit nábytek do vaší ložnice, dnešní povídání vás možná zaujme. Představíme vám nové trendy, designy a nápady do vaší ložnice, moderní design, tradiční i netradiční nábytek. Zařízení ložnice je třeba vždy věnovat velkou pozornost a to z mnoha důvodů. Předně ložnici ve většině případů zařizujete společně, měla by tedy být vybírána s ohledem na na druhého a při výběru by jste měli jít cestou kompromisů.

 

Nábytek do ložnice ve skandinávském designu, kolekce Aalborg    Nábytek do ložnice ve skandinávském designu, kolekce Aalborg, black

 

 

Bohužel většinou mezi vkusem ženy a muže je diametrální rozdíl, ale ložnici jako i jiné prostory zařizují společně. Pak se musí někde uprostřed sejít ve shodě. Dnes je nabídka tak široká, že určitě i hodně odlišné páry se dohodnout. Ale vraťme se k samotným ložnicím, které vám dnes chceme představit. Určitě již všichni víte, že pro klasické vybavení ložnice jsou vždy k dispozici v jednotném designu dané díly nábytku. Do ložnice výrobci nabízí vždy manželskou postel, samozřejmě noční stolky, nechybí ani šuplíková komoda a nabídku uzavírá vždy šatní skříň. Na tuto skladbu dílů jsme již zvyklí. Ale existují nové kolekce, které k tradičním dílům nabízí celou řadu dalších doplňků. Ty mohou z vaší ložnice vykouzlit nejen okouzlující interiér, ale i velmi praktický. 

 

 

                                             Manželská postel s nočními stolky Gia

 

 

Vhodným příkladem může být třeba z nabídky společnosti nábytek Aldo, ložnice od francouzského výrobce, která nabízí opravdu netradiční díly navíc. Mezi netradiční řadíme, alespoň za nás jelikož jen v málokteré kolekci se s nimi setkáte, čalouněnou lavici s úložným prostorem a polici se skříňkami na zavěšení nad postel. No není to úžasné? Polici na zavěšení na stěnu pak ocení především ti z vás, kteří disponujete bohužel jen velmi malým prostorem pro vybavení ložnice. Návrh ložnici na fotografii se nám líbí ale i z jiných důvodů. Dekor nábytku. Je věrnou imitací masivu, opravdu k nerozeznání. Líbí se nám i spojení této imitace masivu s moderními liniemi. Stejně tak jako prvek čalounění, který hezky spojuje lavici s postelí. A nápad s policí je nejen praktický, ale také může příjemně roztříštit nudnou, prázdnou stěnu. 

 

                                                                 Manželská postel s řadou úložných prostorů, nadstavcem Lanka graphite

 

Pokud jste milovníky úplně moderního designu, který je můžeme říci až strohý, navíc ve spojení s bílým odstínem, máme pro vás následující inspiraci. Manželská postel s nadstavcem, který disponuje výsuvnými regály.

 

                Manželská postel s řadou úložných prostorů, nadstavcem Lanka white

 

Ty nahrazují v podstatě noční stolky a navíc disponují policemi. Odkládací prostor regálů vás mile zaskočí. K manželské posteli můžete pořídit také polici na zavěšení a její umístění záleží opravdu jen na vás. Police, kterou lze lze umístit z kterékoliv strany postele pouhým zavěšením na bočnici postele, lze využít pro odložení knihy, nebo poháru s vodou. Také komoda je netradiční a má z jedné boční strany umístěny police, které jsou ideální pro oblíbenou četbu, nebo oblíbené dekorace, které chcete v ložnici mít. K posteli lze pořídit také šuplík a to buď jeden, nebo z obou stran postele. Nabídka dnešních výrobců je velmi úchvatná a věříme, že pro vás inspirativní.

 

Nutno podotknout, že rok od roku se zvyšuje také kvalita nábytku, ale cena snižuje. Nábytek se stává spotřebním zbožím a to je jistě pro všechny z nás příjemná zpráva. Srejně jako naše vlastní doprava bez poškození s možností výnosu.