Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ložnice Victoria - překvapí netradičním nábytkem

Chystáte se vybavovat interiér ložnice? Hledáte nábytek, který by se vám pro vaší ložnici líbil a nechcete, aby vaše ložnice byla fádní? Jednou z mnoha kolekcí, kterou jsme v dnešní široké nabídce nábytku našli je kolekce Victoria. Oslovila nás především velmi nadčasovým a především praktickým designem. Manželská postel s nádstavcem, který nabízí dvě skříňky a dva noční stolky. Možnost pořízení šuplíků z obou stran postele a vůbec celkový design postele, která má navíc čalouněné čelo,je velmi netradiční. Před manželskou postel můžete také umístit čalouněnou lavici, která je praktickým odkládacím prostorem. Navíc spojení postele s lavicí v interiéru ložnice je velmi trendy záležitost. Ale všechny díly nábytku, které kolekce Victoria nabízí jsou něčím netradiční, rozhodně je běžně v nabídce nábytku do ložnice nenajdete. Kolekce Victoria je jedna z prvních kolekcí, která dle našeho názoru změní vybavování interiéru ložnic.

 

Manželská postel jako středobod ložnice

Francouzský výrobce představuje v kolekci Confidence nabídku nábytku pro vybavení ložnice. Můžete si vybrat nejen z tradičního nábytku pro vybavení ložnice, ale na výběr máte i z několika rozměrů postele. V kolekci postel pro jednu osobu, manželská postel pro matraci o velikosti 160x200 cm, kterou vám nabízíme nyní a k dispozici i rozměrově větší postel pro velké spáče. V ceně postele vždy s kvalitním, lamelovým roštem v kovovém rámu a led osvětlením.

Postel již od pohledu připomíná masívní nábytek a tomu také odpovídá kvalita. Manželská postel je opravdu stabilní, pevná, hrany jsou zakulacené, překvapí vás i tloušťka materiálu. L manželské posteli doporučujeme pořídit dvě matrace o velikosti 80x200 cm s výškou minimálně 15 cm. 

 

                                                                   

 

Kolekce Escale od francouzského výrobce pro umístění nejen do ložnice, ale kdekoliv se vám bude líbit. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska až 25 mm, přírodní odstín v imitaci japonského dub. Nenáročná montáž v několika málo krocích.

 

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

 

                                   

 

Na nábytku Aldo najdete velmi kvalitní nábytek pro vybavení ložnice. V nabídce nejsou levné ložnice "šité horkou jehlou", ale kolekce od výrobců značkového nábytku s řadou jakostních certifikátů. Pokud i vy dáváte přednost kvalitě, důmyslnému designu a netradičnímu zpracování před nízkou cenu, rozhodně si na nábytku Aldo vyberete.