Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ložnice na několik způsobů

Často nevíme zda se daný design nábytku bude vyjímat v malém či velkém interiéru. Dnes vám představíme ložnici, jejíž nabídku samostatných dílů lze beze zbytku využít jak ve velmi malém interiéru ložnice, tak ve velkém. Nabídka daných dílů je velmi široká a tak je kolekce velmi flexibilní. Ale dnes chceme především také ukázat, jak jeden design může v různých místnostech vypadat zcela odlišně. Skoro jako by se nejednalo o tentýž nábytek. Kolekce, kterou dnes využijeme pro naše příklady či spíše ukázky interiérů ložnic, je jednou z mnoha na našem portále od francouzského výrobce.

Nábytek do malé ložnice

V menším interiéru musíme lépe zvážit, které díly nábytku jsou nutností a které spíše pro vzhled. V malém interiéru, pokud chceme aby byla místnost také vzdušná a prostorná, pravděpodobně budeme muset nějaký ten "kousek" z kolekce oželet. Určitě, když se jedná o ložnici, se neobejdeme bez kvalitní manželské postele a neméně kvalitní matrace. Na těchto prvcích nemá vůbec smysl šetřit, zdraví máme přeci jen jedno. Další díl, který přichází v úvahu je komoda, zde je nabídka nejrůznějších tvarů a velikostí, šatní skříň a noční stolky. Pokud tedy máte malý interiér, kterých dílů se vzdát? Doporučujeme vypustit noční stolky, bez těch se obejdeme. Pokud zvažujete pořízení skříně i komody, je lépe zvolit jedno nebo druhé, než pořizovat obojí a nemít pak ani místo projít kolem postele. Vždy se ještě nabízí umístění šatní skříně třeba do předsíně. Řešení pak může vypadat podobně, jak uvádíme na našich prvních fotografiích.

 

     

 

V našem návrhu jsme do ložnice umístili postel, noční stolek a komodu. Předsíň jsme pak vybavili šatní skříní a botníkem. A jak můžete také vidět, ložnice zůstala příjemně prostorná. Pro malé interiéry je toto řešení asi nejlepší. Samozřejmě díly můžete sami dle vlastního uvážení měnit, třeba umístit skříň do ložnice a komodu do předsíně či nepořizovat komodu vůbec. Vše je jen a jen vaší volbou, která je dnes díky flexibilnímu možnému výběru nábytku dostupná všem. A pokud nemáte místo na nic jiného než na postel, jeden unikátní design postele, která může váš problém opravdu vyřešit.

 

                             

 

Ano, i taková netradiční řešení najdete na našem portále. Moderní nábytek je vlastně synonymum k praktickému, multifunkčnímu nábytku. A tak dnes je šance, že díky novým a stále více důmyslnějším designů, lze i malý interiér zařídit velmi příjemně.

Nábytek do velké ložnice

Majitele velkých ložnic bude trápit zcela odlišný problém a to vysoké náklady na vybavení interiéru. I když do daného interiéru té vaší ložnice pořídíte vše, co je dostupné v nabídce dílů, prostor je stále či působí prázdně. Co tedy udělat, aby jste nemuseli místnost zaplňovat nábytkem do kterého by jste tak i tak neměli už co dát? Jedním z možných řešení mohou být manželské postele s nadstavci. Taková postel je díky nadstavci pak velmi opticky rozšířená, díky nadstavci je šíře postele daleko větší a toto řešení nikterak zásadně ani nenavyšuje cenu manželské postele. Na fotografiích můžete posoudit rozdíl.

 

    

 

Postel s nadstavcem zcela určitě působí mohutněji, navíc nadstavec je také velmi praktický. Ve většině případů jsou na nadstavci zavěšeny noční stolky s led osvětlením, nebo umístěny různé police na odložení knížek. Postele s nadstavci tak hrají prim ve velkých ložnicích a jsou asi levnějším a efektivnějším způsobem, jak zaplnit velkou místnost lépe, než třeba několika skříněmi, které by ale zůstaly prázdné. Do velkého interiéru však lze naopak umístit třeba dva typy komod, které umí vytvořit atmosféru.

 

                     

 

Každý z partnerů tak může mít svůj vlastní prostor pro ukládaní drobností. A i zde je pořizovací cena dvou komod menší, než dvou šatních skříní. Mezi další vhodné doplňky velkých interiérů ložnic patří i nejrůznější regály. Všeobecně i my na nábytku Aldo vnímáme regály a regálové systémy jako doplňkové zboží a mnohdy je jejich pořizovací cena až překvapivá. Do velkého interiéru je odborníky na bydlení doporučováno pořídit také květiny či velkou květinu. Interiér se opět za nízké pořizovací náklady zaplní. Dalším tipem je nějaké křesílko či taburet a v neposlední řadě to je umístění obrazů, které dokážou pomyslně roztříštit velké plochy stěn.

Možností jak zařídit malý a velký interiér ložnic jak sami vidíte je řada. Stačí si jen dát na čas a před samotným pořízením nábytku navštívit určitě také kategorii regálů a jiných bytových doplňků. To, kolik bude ve finální podobě vaše ložnice vlastně stát, záleží přeci jen na vás.