Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Koupelnový nábytek pro náročné

Vyřešit úložné prostory v koupelně a ještě sestavit koupelnový nábytek tak, aby splňoval i estetické vnímání všech členů v domácnosti je nelehký úkol. Navíc, kde jinde, než právě v koupelně, je nábytek vystaven vysoké zátěži prostředí, kterou je bezesporu vysoká vlhkost v místnosti. Koupelnový nábytek na Aldu, který jsme do naší nabídky začali zařazovat v tomto týdnu a je od francouzských výrobců. Zkusme se teď blíže podívat na kvalitu, kterou nabízí.

 

  

 

 

Moderní koupelnový nábytek na Aldu

Pokud se rozhodnete pořídit si nábytek do vaší koupelny, měli by jste vědět několik základních informací. Dnešní doba nabízí nepřeberné množství výběru samostatných dílů skříněk, které mezi sebou můžete vzájemně kombinovat. Důležitým faktorem pro výběr je jaký je váš požadavek na množství úložných prostorů a typ umyvadla. Velmi oblíbeným řešením umyvadel je v poslední době tzv. dvoumyvadlo, které je velmi praktické, především v hektických ránech, kdy děti spěchají do školy a rodiče do práce. A v koupelně chtějí být všichni v jednom okamžiku. Pokud nemáte to štěstí, že máte možnost dvou samostatných koupelen a ve vaší jedné koupelně máte dost prostoru na dvouumyvadlo, můžeme jen doporučit. Dvoumyvadlo dá vaší koupelně zcela jinou dimenzi a jeho praktické vlastnosti velmi oceníte. Veškerý koupelnový nábytek, který vám v nejbližších dnech budeme postupně představovat, patří do sortimentu českého nábytku. Kvalita nábytku do koupelny je velmi vysoká a to z mnoha důvodů, které vám teď představíme.

 

 

 

Zásuvky jednotlivých skříněk jsou opatřeny výsuvy se samozaviracím účinkem. Umístěná umyvadla jsou značky Keramag Renova Plan a Laufen. Dvířka mají pneumatické dorazy. Je použit rovněž speciální nábytkový sifon, výrazně šetřící místo ve skříňkách. Skříňky si můžete vybrat buď na zavěšení, nebo na nožičkách. Výběr je pouze na Vás. Zrcadla jsou opatřena osvětlením a to halogenová rampa, světlo - lampa Pepcr. Rovněž můžete do skříněk umístit koš na prádlo. Kontejnery jsou opatřeny ocelovými výsuvy s tlumiči Air - matic, skrytý ocelový výstup se samozaviracím účinkem. Zrcadlové skříňky nabízí rovněž úložné prostory. Koupelnový nábytek je vyroben z mdf desky s velmi kvalitní povrchovou úpravou, odolnou proti vlhkosti a mechanickému poškození.

 

Koupelnový nábytek plný elegance.

 

Koupelnový nábytek představuje rozdělen do někalika kategorií, které se liší svým designem. Najdete zde nábytek Elegance, Elements, Happy, Arial a další zajímavé řady. Můžete si vybrat z široké nabídky povrchových úprav a především, koupelnový nábytek si můžete sami na základě výběru samostatných dílů, sami sestavit.