Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Koupelnový nábytek od francouzského výrobce

Koupelny malé i velké plochy mohou být uspořádány velmi pohodlné a útulné. Jako každé místo v domácnosti, tak rovněž koupelna vyžaduje důkladné provedení. Koupelnový nábytek od našeho předního francouzského výrobce je nejen funkční, ale i dekorativní, ale my vám dnes chceme hlavně představit provensálský design německého výrobce. Nabízíme vám jak nábytkové sestavy, které se dokonale vejdou i do malé koupelny, tak samostatné skříňky. Na našem portále nábytek Aldo, nabízíme sady v široké škále barev, které umožňují pohodlí ve vaší koupelně.

 

Různé druhy skříněk

Prostorná komoda v nádherném a tolik desetiletí stále oblíbeném provensálském designu za více než rozumnou cenu. A velmi dostupné ceny docílil výrobce především výrobou v mnoha tisících kusech. V nabídce provensálského designu najdete celou řadu skříněk, komod a regálů pro vybavení nejen koupelny, ale jak jsme zmínili všech interiérů. Multifunkční využití, bydlení, které nemá hranice a tím nejdůležitějším je váš komfort a to, aby především vám bylo doma útulno a hezky.

Skříňka je vyrobena z mdf desky pro odolnost vůči vysoké relativní vlhkosti. Samozřejmě, že mdf deska celkově ovlivňuje také vyšší kvalitu skříňku. Provensálský design snad nikdy neztratí nic na své oblibě a tak jsme rádi, že vám můžeme představit další "kus" nábytku.

Komfort a pohodlí mají přednost před módními trendy

 
                            Koupelnový nábytek v provensálském designu

 

Velmi užitečná je také skříň se zrcadlem umístěným nad umyvadlem. Jaké si ale zrcadlo do koupelny vybrat? Pokud nechceme zrcadlo přímo ve skříňce, ale samostatně, ani to není problém.
Zrcadlo by mělo hlavně klást důraz na styl, ve kterém koupelnu zařizujeme a dokonce ji i opticky zvětší. Představíme vám koupelnový nábytek z masivu s umyvadlem Erwan 0714 BLRE, který právě nabízí zrcadlo v rámu. Díky novým technologiím povrchových úprav je dnes už možné umístit nábytek z masivu i do koupelny a to i přesto, že se jedná o místnost s vysokým stupněm vlhkosti. V kolekci Erwan najdete i vysokou koupelnovou skříňku a to pro případ, že vám chybí úložné prostory. Kvalitu zaručuje i pozvolné dovírání zásuvek pomocí "soft systému". Keramické umyvadlo v nadčasovém černém lesku jistě také osloví.

 
                                                     

 

Koupelnové sestavy

Pro ty, kteří ocení snadnou eleganci v každém interiéru, bude ideální volbou barva bílá-antracit, kterou nabízí koupelnový nábytek Flash II. Sestava koupelnového nábytku, je počtem daných dílů vhodná pro vybavení prostorově větších koupelen. V sestavě se nám líbí umístěná šatní skříň se zrcadlem, která zabezpečí opravdu velké úložné prostory. Nechybí zrcadlo, skříňka pod umyvadlo a další skříňky. Pokud máte to štěstí a vaše koupelna je dostatečně velká, tak jako druhý vám přestavíme koupelnový nábytek Baltique, za výjimečnou cenu! Pokud si uvědomíme, kolik dílů koupelnového nábytku v sestavě Baltique francouzský výrobce nabízí, pořizovací cena je více než dostupná. Nechybí dokonce ani nadstavec nad toaletu, koupelnová šatní skříň, regál a nejrůznější typy skříněk. Nad skříňkou pro umyvadlo je umístěno zrcadlo. Umyvadlo ani vodovodní baterie v ceně sestavy nejsou. V ceně sestavy koupelnového nábytku jsou však všechny díly vyobrazené na fotografii a celkový počet dílů je devět. Je to jedna z neobsáhlejších sestav koupelnového nábytku francouzského výrobce. Pokud je tedy vaše koupelna dostatečně velká, díky této sestavě můžete získat řadu úložného prostoru.

 

 

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší koupelnové sestavy. Respektují nejen funkční, ale i nejmodernější designové trendy. Vybírat můžete ze široké nabídky odstínů i typů, které se hodí i do všech interiérů, od konzervativních až po trendy bydlení. Na našem portále najdete tuto nabídku v kategorii koupelna.