Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Koupelna v panelákovém bytě

Zařídit malý prostor v koupelně tak, aby byl funkční a zároveň příjemný, už naštěstí dnes není žádný problém. Chce to jen správný výběr a posléze rozmístění nábytku. Pokud nemáte to štěstí a nemáte moc prostoru k dispozici pro vybavení interiéru koupelny, pokusíme se v dnešním článku představit několik nápadů, můžeme říci tipů a také vhodných designů nábytku, které vám pomohou i v malém prostoru vytvořit útulnou atmosféru.

 

V malé koupelně méně znamená více

Když máte malý prostor v koupelně, není úplně nutné mít v daném prostoru vše. Místo vany je lépe pořídit sprchový kout, pračku můžete třeba umístit do kuchyně, samozřejmě pokud lze a především pro umístění nábytku je nejefektivnější způsob jeho zavěšení na stěnu. Využití stěn, na které se mnohdy zapomíná, ušetří v koupelně opravdu hodně místa na podlaze. Nabídka koupelnového nábytku s možností zavěšení na stěnu od francouzského výrobce je velmi široká a opravdu si můžete vybrat dle vlastního vkusu a dispozic vaši koupelny.

 

     

 

V podstatě na stěnu lze zavěsit úplně vše. Od skříňky na umyvadlo, po skříňku na ručníky. Do malých interiérů výrobci navrhují, či využívají moderní, až minimalistický design, často v bílém odstínu. Odstín bílé totiž umí opticky daný prostor zvětšit. K tomuto účelu se využívá také zrcadel, které v malém interiéru mají stejnou funkci jako bílý odstín. Na našem e-shopu najdete koupelnový nábytek jak v sestavách, tak s možností výběru samostatných skříněk. Jakou cestu zvolíte pro vybavení koupelny je už jen na vás. Pokud vás zaujaly naše návrhy sestav, dobře zvažte, zda je právě do vaší koupelny vhodná a daný nábytek si řádně prohlédněte.

 

     

 

Odlupující se povrch, oprýskané skříňky, zrezlé kování. Jistě to dobře znáte. Koupelnový nábytek ale potřebuje speciální péči již při výrobě. Dlouhé roky potom musí odolávat změnám teplot a vysoké vlhkosti. Proto při výběru komponent dbáme na kvalitu materiálů, odolnost a nejmodernější povrchové úpravy. Koupelna je místem, které stejně jako ložnice, má nabídnout majiteli domu, bytu, příjemnou atmosféru.

 

     

 

Nepodceňujte proto vybavení koupelny. Dnes je nabídka nábytku do koupelny za velmi příznivou cenu a zútulnit koupelnu už nevyžaduje astronomické finanční částky.