Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Koupelnový nábytek levně

Pokud máte malou koupelnu a hledáte nějaké levné řešení jejího vybavení, dovolujeme si Vám představit novou kolekci koupelnového nábytku od německého výrobce v industriálním designu. Příjemné je také pořízení a výběr koupelnového nábytku. Nemusíte pořizovat celé sestavy, ale můžete si vybrat z nabídky samostatných dílů v jednou designu a jedné barvě. Sestavu nábytku do koupelny si tak můžete navrhnout sami na základě vašich reálných potřeb.

 

    

 

Jednoduchý design koupelnového nábytku

Velmi příjemnou cenu koupelnového nábytku může výrobce nabídnout také proto, že design je velmi jednoduchý. Jednoduchý, ale s moderními prvky, které mohou doplnit například malé interiéry koupelen v panelákových bytech. V základní nabídce je vždy bílý odstín, nebo je také kombinace dvou odstínů a to bílá-světlý buk, nebo bílá-venge. Všechny odstíny uvádíme na fotografiích pro názornou představu. Vybrat si můžete od malých koupelnových skříněk a regálů, až po velké skříně se zrcadlem apod. Materiálem je klasická mdf deska, která je však povrchově upravena tak, aby byl koupelnový nábytek odolný vůči relativní vlhkosti, která je v každém prostředí koupelny. Nábytek tedy musí být upraven tak, aby se dýha časem a působením vlhka od desky neodlepovala. Skříňky nemají v ceně sanitární techniku, to je na výběru každého zákazníka. Skříňky jsou však typizované, tedy pořízení umyvadla není problém. Velice zajímavé jsou také různé police, regály určené pro vybavení toalety. A opět, velký důraz je zde kladen výrobcem na úsporu místa a tedy praktičnost.

 

    

 

Na fotografii můžete vidět, jak jednoduchý nápad může být velkým, vítaným pomocníkem. Nadstavce nad toaletu jsou velmi oblíbeným dílem nábytku pro vybavení interiéru. Na našich stránkách najdete nadstavce v několika provedeních a barvách a což je velmi příjemné, za bezkonkurenční cenu.

 

                                                  

 

Stejně jako na našich stránkách najdete luxusní koupelnový nábytek, pro velké interiéry koupelen. Nebo luxusní koupelnový nábytek pro malé koupelničky. Jedno však mají společné, opravdu velmi trendy desifn a netradiční materiály. Věnujete pozornost také textům u daných produktů, jelikož mnohé z sestav mají v ceně umyvadlo, na rozdíl od cenově dostupných samostatných dílů. Nebo se kdykoliv můžete obrátit na naše prodejce.