Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktický nábytek do koupelny

Málo kdo z nás, má to štěstí, že má velkou prostornou koupelnu. Většina z nás, se potýká s malým prostorem v koupelně a tudíž, i s nedostatkem úložných prostorů. My Vám dnes představíme koupelnový nábytek, francouzského výrobce, který je novinkou na našem portále a je právě řešen, pro malé prostory koupelen.

Praktičnost a maximální využití prostoru

Využít prostor na maximum, můžete s šikovnou skříňkou, nádstavcem na d toaletu i pračku. Nebo spíše můžeme říci s regálem a skříňkou. V každém případě hodně povedený "kus" nábytku, který je velmi praktický a díky kterému můžete využít zbytečně prázdný prostor

 

     

 

Navíc a věříme, že nám dáte za pravdu, jedná se o koupelnový regál velmi originální, v trendy a v posledních měsících velmi oblíbeném industriálním designu. Hezké, praktické a za příjemnou cenu, není tedy co řešit. Na ilustrační fotografii uvádíme všechny detailní rozměry a tak stačí už jen změřit vaši toaletu, nebo pračku, jestli je i pro vás tento šikovný regálek se skříňkou vhodný. A pokud vás netradiční a díky kovové konstrukci také pevný a stabilní regál oslovit, v identickém designu si z nabídky na našich stránkách můžete zařídit celou koupelnu. Rozhodně se stane velmi originálním místem k relaxaci.

Doplňky do koupelny přispějí ke komfortu

Věšáky s multifunkčním využitím, věšáky do každého interiéru i do koupelny. V ceně dva kusy věšáků, které lze zavěsit různými způsoby. Vedle sebe, nad sebou, ale také pro uchycení do stropu jako na jedné z našich fotografií. Navíc design je opravdu velmi unikátní a tak věšáky jsou nejen praktické, ale budou i ozdobou vaší domácnosti. V neposlední řadě vás určitě příjemně překvapí vysoká nosnost. Tedy zatížení, které vám umožní zavěsit i těžší kabáty.

 

     

 

Dalším doplňkem může být příjemná a praktická dekorace na vanuOdkládací stolek, u kterého výrobce myslel opravdu na vše. Odkládací stolek z příjemného bambusového dřeva, který rovněž evokuje relax a komfort. Odkládací stolek může být také pro někoho velmi příjemným, originálním dárkem. pokud patříte k vyznavačům odpočinku v koupelně, rozhodně stolek využijete.