Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Komoda jako stylový doplněk každé místnosti

Snad největší nabídku či lépe řečeno zastoupení jako typ nábytku mají do každého interiéru komody. Co je vlastně komoda? Komoda se často stává dílem, který má doplnit úložné prostory šatní skříně. Komoda je často nábytkem, do kterého uschováváme drobné šatstvo, či jiné rozměrově menší předměty. Komody také dělíme dle uspořádání úložného prostoru na šuplíkové, skříňové, nebo spojení obojího. Komody mohou být praktickým doplněním interiéru, ale často jsou pořizovány ani ne tak s praktického důvodu jako spíše s estetického. A zde se dostáváme k nabídce designů, které z komody vytváří už jakési umělecké dílo a v tomto případě se jedná o komodu jako originál. A co z tohoto mnoha směry využívaného nábytku umíme představit u nás na ALDO?

Komody k psacímu stolu, komody i do každého interiéru

Bývají mnohdy barevné, od sytých odstínů až po klasické přírodní. Časti právě do dětského pokoje pořizujeme komody s šuplíky, nebo komody na kolečkách pro snadnou manipulaci, třeba jako doplnění úložných prostorů psacího stolu. Komody do dětského pokoje pořizujeme velmi často a jsou také jako díl nábytku oblíbené. proto také v žádné z našich nabízených dětských kolekcí komoda mezi samostatnými díly nechybí.

 

        

 

Komody do jídelny a obývacího pokoje

Zde se nabídka komod příliš neliší. Ve většině případů daný design komody je vhodný jak do interiéru jídelny, tak obývacího pokoje. Často se také stává, pokud nemáte k dispozici samostatnou místnost pro vybavení jídelny, že právě stolování probíhá v obývacím pokoji. A tak výrobci stále častěji přicházejí na trh s nabídkou nábytku určeného pro vybavení menších místností, kde se dané díly prolínají a jsou určeny pro oba jmenované interiéry. Komody do jídelny a obývacího pokoje jsou rozměrově větší než ty, které jsou určené dětem. Samozřejmě se mění i design a odstíny, které jsou více střídmé.

 

     

 

Také v kanceláři přijde komoda vhod

Pokud plánujete kancelář, určitě oceníte opět pořízení komody. Zde jsou v nabídce často komody na pojezdech a zásuvkové kontejnery pro snadné přemístění. Komody do kanceláře na Aldo jsou cenově dostupné a všechny můžeme označit za velmi moderní. Ke komodě či do interiéru kanceláře často pořizujeme regály a samozřejmě psací stůl, proto všechny tyto díly máte možnost u nás pořídit v jednotném designu.

 

                                     

 

 

Nabídka komod na nábytek Aldo je určená do všech interiéru, v širokém výběru barev a designů. Najdete u nás komody velmi levné, ale i velmi drahé. Komody mohou být praktické, či jen pro ozdobu a vylepšení daného interiéru.