Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak vybrat psací stůl do domácnosti?

Dnes je již zcela běžné, že každá domácnost má více či alespoň jeden psací stůl. Pokud máte děti, tak určitě je součástí dětského pokoje jeden i dva stoly a pokud děti ještě nemáte, psací stůl potřebujete pro sebe. S vývojem počítačů se rozrůstá i nabídka psacích stolů a tak dnes to už nejsou jen stoly určené na pracoviště, ale také pro domácí potřebu. A tak můžeme najít opravdu velmi malé psací stoly pro ty z vás, kteří potřebují jen tu a tam jít na počítač vyřídit poštu, nebo jsou stoly pro ty z vás, kteří si bohužel nosí práci i domů a potřebujete tak větší pracovní plochu i úložný prostor. Pojďme se zabývat výběrem psacího stolu pro domácí využití v případě, kdy nemáte k dispozici samostatnou místnost pro zařízení kanceláře.

Psací stůl pro občasné využití

Pokud patříte k těm, kteří si nenosí práci domů a to myslíme jako oba partneři, situace je jednoduchá. Stačí pořízení rozměrově malého psacího stolu třeba do obývacího pokoje, ale jsou i možnosti mnohdy v předsíni pokud je dispozičně vhodná. Nejen pro malý psací stůl, ale stoly všeobecně platí, že by rozhodně neměly být součástí vybavení ložnice. V ložnici by vůbec dle doporučení odborníků neměla být žádná elektronika, tedy ani televize. Pokud nevlastníte počítač, což je málo pravděpodobné, tak samozřejmě psací stůl v ložnici jako díl nábytku mít můžete. Ale zpět k našemu výběru psacího stolu pro občasné využití, pouze pro přečtení třeba zpráv na internetu či kontrolu pošty. V tomto případě se můžeme poohlížet po rozměrově malém stolku, který neubere až tak moc místa z prostoru z daného interiéru.

 

Psací stůl Rox white      Psací stůl Seven

 

Na ilustračních fotografiích jsou přesně designy psacích stolů, o kterých jsme mluvili. Malé, ale šikovné řešení. nechybí ani při takových malých rozměrech nějaký ten úložný prostor. Designy psacích stolů jsou ideální pro občasnou práci či zábavu.

Psací stůl pro práci, každodenní využití

Pokud pracujete z domu, nebo si nosíte práci domů, pak určitě hledáte rozměrově velký psací stůl s dostatečně velkými úložnými prostory. A jak jsme zmínili hned v úvodu, řešení hledáme v situaci, kdy bohužel není k dispozici samostatná místnost pro vybavení kanceláře. Navíc se velmi často stává, že se musíte dělit o psací stůl s partnerem, tedy že byt je tak malý, že si nemůžeme dovolit pořízení dvou stolů. Jak vše vyřešit ke spojenosti obou a jaký psací stůl vybrat, aby nezabral moc místa v daném interiéru, kde bude mít stůl místo? Využijte prostor do výšky. Tím získáte další úložné prostory navíc, které nezaberou plochu na podlaze.

 

                                  

 

Opět uvádíme příklady, jak takové řešení může vypadat. police umístěné nad psací stolem umožňují, že plocha pracovní desky nemusí být až tak velká. Tento typ designu psacího stolu je velmi vhodným řešením pro ty z vás, kteří pracují u stolu častěji, ale nemáte dostatek místa pro umístění velkého stolu. Pokud patříte k těm šťastlivcům, kteří žijí v domě, nebo mají velký byt, o to snadnější bude výběr stolu a můžete si dovolit i rozměrově velký psací stůl.

 

Herní počítačový stůl Game    Psací stůl Rox grafite

 

Samozřejmě že stoly, které jsme vám dnes představili jsou pouhým zlomkem toho, co v naší nabídce najdete. Ale psací stoly a to nezapomínejme mohou být i originálním doplněním interiéru. Ano, máme na mysli stylové psací stoly z kategorie rustikálního nábytku. Jejich pořízení si mohou dovolit pouze majitelé velkých interiérů, jen tak vynikne osobitá krása dřeva borovice. Design také vyžaduje prostor, jelikož tyto stoly jsou masivní, opravdu velmi mohutné. A i tyto stoly mohou být řešením v případě, když potřebujete pracovat z domu, každý den.

 

                                                                        Psací stůl značky Nova Solo

 

Vybírejte psací stůl dle požadavků na jeho využití, stůl se vám samozřejmě musí líbit, ale musí i splňovat účel, který potřebujete.  Nabídka je opravdu široká a každý si může vybrat. Včetně psacích stolů pro vaše děti.