Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kuchyňská linka do malého bytu, jak vybrat?

Disponujete malou kuchyní a nevíte, kam všechno dát? A jak vůbec vypadá nabídka kuchyňských linek, které jsou vhodné pro malé interiéry v ne zrovna šťastných půdorysech? Vybírat můžete z nabídky celých sestav, nebo samostatných kuchyňských skříněk, z kterých vy sami si linku sestavíte tak, jak potřebujete. Oba způsoby pořízení nábytku do kuchyně jsou velmi oblíbené a cenově vyrovnané. Pokud se nechcete pouštět do složitějšího výběru kuchyňských skříněk, pak při výběru kuchyňské linky věnujte velkou pozornost jejím rozměrům, především pak její šíři. Tradiční šíře kuchyňské linky se pohybuje od 180 cm do 240 cm. Za zmínku pak ještě stojí rohové varianty, ale vše je samozřejmě otázkou půdorysu vaší kuchyně.

Kuchyňské linky jako dané sestavy

V nabídce kuchyňských linek jako sestav najdete návrhy, které jsou dané, nelze tedy nijak měnit a upravovat. Můžete však měnit pořadí skříněk. Nejčastějšími rozměry těchto sestav jsou šíře 180 cm a 240 cm, pro ty šťastnější, kteří přeci jen disponují větším prostorem je zde ještě nabídka kuchyní s šíři 260 cm. Největší nabídku kuchyňských linek pro malé interiéry představuje francouzský výrobce, který navíc zvolil velmi moderní design za více než dostupnou cenu.

 

                                     Kuchyňská linka Manchester

 

Nejčastěji kuchyňské linky malých rozměrů oslovují mladé lidi, kteří žijí  často v podnájmu a k založení rodiny se ještě nechystají. Spíše se chtějí věnovat kariéře a osobnímu růstu. Rovněž tato skupina lidí rozhodně neholduje kulinářství a tak jednoduchá kuchyňská linka malých rozměrů je zcela dostačující. Francouzský výrobce často právě kuchyňské linky v minimalistickém, ale účelovém designu nabízí a to za více než příjemnou cenu.

 

Nemáte prostor ani na kuchyňskou linku?

Nevadí, máme pro vás nabídku velmi praktických kuchyňských skříněk, které vám poskytnou řešení za pár korun. Kuchyňské skříňky či barové pulty s možností využití také jako jídelního stolu nabízí potřebné úložné prostory a zaberou jen velmi málo místa. Cena? Bezkonkurenční s ohledem na funkční, důmyslný design, který vám nabídne několik způsobů využití.

 

    

 

Skříňky do kuchyně jsou velmi hezké, nadčasové, design lze označit za minimalistický, úsporný. jejich nabídka je široká a tak si každý z vás může vybrat z mnoha odstínů a rozměrů. Stoly jsou sklápěcí, když stůl nepotřebujete, jednoduše skříňku zavřete. Při troše fantazie se dají tyto multifunkční skříňky využít i jako domácí pracovnu, kdy stůl využijete jako psací. Barový pult na druhé fotografii může také sloužit i jako optické rozdělní dvou interiérů v jedné místnosti.

Pokud disponujete velkým interiér ať už kuchyně, nebo obývacího pokoje, i zde skříňky najdou své uplatnění. Třeba vám chybí úložné prostory v kuchyni, na které už vaše stávající kuchyňská linka nestačí, nebo chcete v obývacím pokoji opravdu nějaký ten praktický barový pult. Využití lze najít celou řadu pro důmyslné designy. V každém případě s nabídkou francouzského výrobce či spíše jeho nadčasových designů se pro každý interiér najde řešení.