Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka je nejen místo na spaní

Kolekce dětského nábytku francouzského výrobce, který je znám pod jakostní značkou Gautier nenabízí nejen "dětský nábytek" jako takový. Jeho design je důmyslný, každý díl nábytku je možné velmi jednoduše přeměnit na zcela něco jiného. Multifunkční řešení, které šetří nemalé finanční náklady. Značkový dětský nábytek Gautier i když se možná zdá na první pohled finančně náročný, opak je pravdou. Jen taková "obyčejná" dětská postýlka z jeho kolekce vás překvapí svými možnosti a dalším jejím využitím až dítě povyroste. S dětskou postýlkou francouzského výrobce nebudete mít starosti kam s ním až ji nebudete potřebovat. Také vám nebude líto, že leží nevyužita někde ve sklepě, co kdyby...

Dětská postýlka jako místo ke spokojenému spánku

Prvním krokem využití dětské postýlky je samozřejmě její původní, můžeme říci hlavní funkce a to je spánek. Vybrat si můžete hned ze dvou rozměrů, 60x120 cm a 70x140 cm s tím, že pouze větší rozměr dětské postýlky nabízí výše zmiňované funkce pro její další využití. Postýlku můžete pořídit s šuplíkem, nebo bez šuplíku, má klasické 3 základní polohy roštu a z bočnice lze samozřejmě vyjmout 3 latě. Pro volný prostor.

 

     

 

Druhým krokem je její rozložení na klasickou dětskou postel, rozměr místa na spaní zůstává zachován, tedy pro matraci 70x140 cm. Co tímto rozložením postýlky získáte?

 

- nemusíte pořizovat novou matraci
- miminko se postupně učí spát bez postranních bočnic
- lépe si pak přivykne klasické dětské posteli 90x200 cm
- lůžko je umístěno velmi nízko, i kdy dítě spadne, nic se nestane
- rozložená postýlky je pro děti až do 5 let, samozřejmě s ohledem na výšku dítěte

 

                                                         

 

Dětská postýlka jako bytový doplněk, nebo psací stůl

Ano, slyšíte správně. Když už vaše dítě potřebuje klasickou postel pro matraci 90x200 cm, úloha postýlky stále nekončí a vy ji i nadále můžete využívat. Jsou dva způsoby, které vám nabízí a vy se můžete rozhodnout pro kterýkoliv z nich. Tím prvním je, že z postýlky vytvoříte praktický otoman, jako bytový doplněk dětského pokoje. Tím druhým způsobem je možnost přeměny dětské postýlky na psací stůl. Že si to neumíte představit? Stačí se podívat na ilustrační fotografie, které napoví nejvíce.

 

     

 

Pokud jsme vás oslovili tímto důmyslným designem, kolekce nabízí celou řadu možností, které opět ušetří nemalé finanční náklady. Tak například pro miminko pořídíte celý dětský pokoj, včetně naší praktické postýlky. A když vaše dítě bude potřebovat klasickou postel, stačí pořídit ve stejné kolekci v identickém designu pouze ji. Ostatní nábytek využijete až do 18 let věku dítěte. Takže z postýlky sestavíte psací stůl a jediná investice do dětského pokoje bude postel pro matraci 90x200 cm, ne celý dětský pokoj.

 

                                             

 

S nábytkem Aldo jsou vaše miminka v bezpečí a vy jako rodiče ušetříte nemalou sumu peněz. Design nás baví a Aldo jako značka je již pověstná jako netradiční a velmi účelná nabídka nábytku pro vaše bydlení. Věříme, že i novými kolekcemi značkového nábytku Gautier jsme vás přinejmenším inspirovali.