Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

S nábytkem Aldo jsou vaše miminka v bezpečí

Vybrat nábytek do dětského pokoje pro miminko je nelehký úkol. Nejen že jako prvorodičky chceme mít vše možná až mnohdy předimenzované, emoce s každým cloumají, nervozita s blížícím se termínem porodu narůstá, ale to vše samozřejmě předáváme pomaloučku a polehoučku i na partnera. A přichází chvíle, kdy je třeba pořídit také nábytek a zde se silně hlásí ke slovu právě naše drahé polovičky, muži. Doporučujeme příliš nezasahovat, my ženy rodíme a muži chtějí alespoň zařizovat, skládat a stavět a věřte, že to jim zůstane po celý život. Tak prvorodičky, odpočívejte a přenechte montáž a rozmístění nábytku nenápadně na mužích. Ale pozor, určitě je dobře když je nasměrujete na ty správné kolekce dětského nábytku pro miminko. Pokud jste se ocitli právě na stránkách Nábytku Aldo vězte, že naše dětské pokojíčky jsou certifikované, zdravotně nezávadné a můžete pořídit i dětské pokojíčky značkové. Pojďme si v dnešním povídání nabídku dětského nábytku projít, trochu utřídit, aby bylo i to vaše miminko spokojené jako miminka, které náš nábytek už mají.

 

              

 

Nejdůležitější je dětská postýlka

Prvních šest měsíců miminko především prospí. Druhých šest měsíců vlastně také, jen ne v tak dlouhých intervalech. V každém případě dětská postýlka musí být kvalitní. Nezapomínejte také na matraci, jelikož bez ní to nejde. Postýlky nabízíme ve dvou základních rozměrech, pro matraci 60x120 cm a pro matraci 70x140 cm. Jaký rozměr zvolíte je spíše otázkou vašeho vkusu, ale v naší nabídce také otázkou, zda postýlku budete chtít dále využívat.

Dětské postýlky s místem na spaní 70x140 cm často představujeme s možností rozložení na dětskou postel také s rozměrem 70x140 cm, ale již bez postranních bočnic. Tím si miminko mezi 3 a 4 rokem života pomalu může začít přivykat na klasickou dětskou postel s místem na spaní 90x200 cm. A nabízíme postýlky, kdy třetím krokem je možnost jejich rozložení právě již na klasickou postel. Máte tak možnost dětskou postýlku využít od narození vašeho miminka až do 18 let, nebo do doby kdy rodinné hnízdo opustí.

 

     

 

Tímto snadným způsobem přeměny dětské postýlky na postel odpadá také starost kam s postýlkou, až jejím rozměrům dítě odroste. Na aukci, do bazaru, známým? Nic takového. Na Aldo nábytku najdete řešení. Mnozí pořizují pro začátek pouze dětskou postýlku právě proto, že chcete více investovat do dětského pokoje v pozdějším věku a s klasickou dětskou postelí. V tomto případě, kdy jste vybavení dětského pokoje odsunuli na později, doporučujeme postýlku o velikosti místa na spaní 60x120 cm. A pravdou je, že miminko nic víc než postýlku opravdu nebude potřebovat. Odložit vybavení dětského pokoje na později, není vůbec od věci.

Pokud však patříte mezi ty rodiče, kteří chtějí mít zařízený před příchodem miminka celý pokojíček, kolekce nabízí vždy ve stejném provedení jako má daná postýlka celou řadu dalších dílů. Dokonce i přebalovací pult s umístěním na komodu.

 

     

 

 

Dětský nábytek pro miminka značky Gami

Značkový nábytek, který vám prostřednictvím našeho portálu nabízíme je od francouzských výrobců. Rozdíl mezi těmito značkami není ve zpracování, či kvalitě, ale designu. Oproti "neznačkovému" nábytku je design více propracovaný, nabízí také více funkcí s ohledem na již zmiňovaný pozdější věk dítěte a třeba právě možnost rozložení, demontáž postýlky na postel.

 

                                     

 

Zda dáte přednost klasickému, či značkovému nábytku, je vaše rozhodnutí. Možnou volbou u nás jsou jak kolekce dětských pokojíčků cenově dostupné, tak kolekce za které je třeba si opravdu hodně připlatit. Dětský nábytek, ať už si vyberete levný, či drahý, dodáváme vždy v dílech s nutností montáže dle návodu a to příjemné, s dopravou zdarma až k vám domů. Maminkám, které jsou v očekávání samozřejmě nábytek také do patra vyneseme.