Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Značkový nábytek, váš osobní styl

Pokud na vybavení interiéru kladete opravdu velký důraz a chcete aby vaše domácnost měla vlastní osobitý styl, pak jednou z možností je určitě rustikální nábytek dánského výrobce. Velmi kvalitní nábytek, kdy každý z dílů je svým způsobem originálem a dokáže vyjádřit vaše osobnost. A není třeba pořizovat celé sestavy i když samozřejmě můžete. I jeden dobře umístěný originální kus dokáže zcela změnit charakter celého interiéru. Rustikální nábytek je vyroben ze dřeva mahagon, jeho vysoká cena není dána jen kvalitním materiálem, ale nábytek není lepený ani šroubovaný, jsou to díly v celku. Nábytek se proto nedováží v demontovaném stavu, ale po jeho doručení pouze umístíte tam, kde chcete. Dnes vám představíme rustikální nábytek, který má styl.

 

 

Rustikální nábytek v ložnici

Snad nejčastějším způsobem k relaxu doma je zachumlat se do peřin. A v krásném prostředí ložnice je relax opravdu příjemný. Rustikální nábytek do ložnice dánského výrobce u nás najdete opravdu v širokém výběru daných dílů i celých sestav.

 

  

 

Nábytek do ložnice ostatně jako celá nabídka rustikálních designů značky Nova Solo je ve sněhově bílém provedení. Povrch nábytku je zcela hladký, bez viditelné struktury dřeva, navíc dřevo mahagon se vyznačuje vysokým stupněm tvrdosti, nábytek je tak velmi odolný vůči mechanickému poškození. Rovněž na nábytku nenajdete žádný suk ani nerovnost, jelikož desky jsou pečlivě vybírány. Bohužel to vše ovlivňuje cenu, která je určitě díky kvalitě materiálu a samotnému způsobu výroby vyšší, než například u rustikálního nábytku ze dřeva borovice s povrchovou úpravou voskováním.

Design je také jiný než u sestav ze dřeva borovice. Můžeme říci více elegantní, což není dáno jen bílým odstínem, ale také vlastním designem. U tohoto nábytku jsou linie propracovanější, je zde kladen velký důraz na detaily, úchytky jsou mosazné v tmavé barvě. Často je také nábytek kombinován s přírodním ratanem. Spojení dřeva mahagonu a ratanu je rovněž velmi působivé a můžeme říci originální. Ostatně posuďte sami.

 

 

 

Rustikální nábytek jako doplnění interiéru

Pokud nechcete kompletně vybavit interiér tímto nábytkem, ale líbil by se vám alespoň nějaký ten "kousek", nabídka samostatných dílů je široká. Nejčastěji pak k nejprodávanějším patří různé typy komod, které mohou stávající interiér doladit. Komody jak jsme již uvedli lze pořídit také v kombinaci s ratanem, nebo celé ze dřeva. Své místo si získaly v nabídce i jednoduché police, které mohou každou místnost doplnit.

 

   

 

Rustikální nábytek z Dánska je jistota vysoké kvality, spokojenosti a získání originální designu. Nábytek v tomto elegantním designu nabízíme do všech typů interiérů, dokonce nechybí ani možnost vybavení dětského či studentského pokoje. Nábytek ze dřeva mahagon pořizujete na několik desetiletí, patří k těm, který se může dědit z generace na generaci a je stále stejný, nepoškozený. Kvalita, která opravdu nezklame.