Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zdravý životní styl pro vaše děti

Nábytek z masivu do dětského pokoje na našem e-shopu, to je nabídka samostatných dílů, z kterých si sami můžete sestavit na základě vašich potřeb dětský pokoj snů. Poptávka po nábytku ze dřeva, přírodního materiálu, který je příjemný nejen nám dospělým, ale především dětem, je velmi široká. My vám dnes některé segmenty z nábytku z masivu představíme.

Jednoduchá dětská postel z masivu

Opravdu jednoduchá? No s ohledem na množství úložných prostorů můžeme říci i velmi praktická, která zachovává netradičně pro nábytek z masivu jednoduché linie.  Dětská postel z masivu je chráněná bezbarvým lakem proti poškození a zachování lesku. Dalším parametrem je zdravotní nezávadnost, produkt je vyroben pouze z přírodních materiálů (dřevo borovice) a je tedy ekologický. Umístění postele do dětského pokoje je ideální na podporu zdravého spánku dětí. 

 

     

 

Patrová postel

Nabídka patrových postelí z masivu a dětských pokojů z masivu je na našem portále velmi široká. Patrová postel z masivu Pino, kterou vám chceme představit je jedna z mnoha belgikého výrobce. Nás zaujala svým řešením. Až děti vyrostou a nebudou chtít spát na patrové posteli, jednoduše ji rozdělíte na dvě samostatná lůžka, dětské postele.

 

    

 

Dětský pokoj z masivu a mdf desky

Dětský pokoj se dá v dnešní době vyřešit nejrůznějšími způsoby. Nabízíme variantu ekologickou, kdy použitými materiály je sosnové dřevo a mdf deska, jako povrchová úprava ekologický, vodou ředitelný lak. Tento dětský pokoj z masivu, nabízí design, který děti milují. Dětská postel nabízí šuplík s využitím jako přistýlky, psací stůl praktický nadstavce a vše je německým výrobcem navrženo vlastně i přes materiál masivu ve velmi moderním, praktickém designu.

 

    

 

Belgický výrobce nabízí na našich stránkách praktický a velmi funkční design, ale také a to chceme zdůraznit především, vysokou kvalitu. Použitými materiály pro výrobu jednotlivých dílů jsou kvalitní mdf deska a masiv, konkrétně dřevo borovice. Mdf deska je velmi vhodně použita především pro exponované plochy nábytku, jako například deska psacího stolu. Dřevo borovice, vždy v odstínu transparentní bílé, je pak použito na konstrukce nábytku a to záměrně, jelikož desky dřeva borovice mají tloušťku až 3,5 cm. Tímto použitím materiálu pak německý výrobce dosahuje již zmíněné kvality. 

Dětský nábytek z masivu se v posledních několika letech velmi změnil. Již se nejedná o charakteristická zaoblení a mohutné díly nábytku. Dnes je i pro dřevěný nábytek použito moderního, navíc velmi funkčního designu.