Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zdravý spánek Vašich dětí – kvalitní postel

Každé dítě by mělo za své dětství mít minimálně dvě postele. Tu první, říkáme ji dětská postýlka, pořizujeme dítěti ještě před jeho narozením. Zde je kladen velký důraz i na bezpečnost, která od narození dítěte podléhá jistým pravidlům. Klasickou dětskou postel pořizujeme, nebo můžeme pořizovat od tří let věku dítěte a zde se již nedoporučuje používání dětských postýlek. Klasická dětská postel má rozměr 90 x 200 cm a provází dítě až do takříkajíc dospělosti. A někdy jak se říká do třetice všeho dobrého, ale nemusí být pravidlem, či nutností, lze ještě pořídit třetí postel, kterou na našem portále nazýváme studentskou. Ta už nabízí rozměr místa na psaní 120x200 cm, nebo také 140x200 cm. Pokud máte místo v dětském pokoji, větší postel pro studenta určitě doporučujeme pořídit. Takže vlastně za celé dětství může vaše dítě vystřídat až tři postele. Začněme ale od začátku.

Dětská postýlka

Nabídka dětského nábytku na Aldu je nejvíce sledována a najdete v ní největší možný výběr nábytku pro děti, od méně cenově náročných až po cenově náročnější segmenty, či celé dětské sestavy. Velké nároky klademe na našem portále právě na dětské postýlky. Jejich největší nabídku v té nejvyšší možné kvalitě, kterou jsme pro vás byli schopni najít, přinášíme od francouzského a belgického výrobce. Značkový dětský nábytek to je vždy spokojený nákup.

 

                                                                 

 

 

Dětská postel

Jelikož je nabídka dětských postelí opravdu velká, rozdělili jsme postele hned do několika skupin. Můžete u nás najít dětské postele s přistýlkou, dětské postele s úložnými prostory, ale také dle největší hledanosti vznikly kategorie jako levné dětské postele, nebo bílé dětské postele. Celou skupinu pak uzavírají tolik oblíbené dětské patrové postele.

 

   

 

Ať už si vyberete jakékoliv provedení dětské postele, všechny mají rozměr místa na spaní 90x200 cm, včetně patrových. Dětské postele u nás najdete v několika odstínech na výběr a nejrůznějších designech. Při výběru dětské postele nepřistupujte ke kompromisům. Kvalitní spaní nenahradí nic. Výběr proto přizpůsobte věku. Od tří let přemístěte malého spáče z dětské postýlky do většího pelíšku, později už mu dopřejte dospěláckou postel o rozměrech 90 x 200 cm. Vybírejte také dle barev a tak aby ladili s celým pokojíkem, popřípadě zdali jde o postele pro kluky či pro holky. A jelikož dětské patrové postele patří k velmi vyhledávaným, řekněme si o nich něco více.

Dětská patrová postel pro tři děti

Proč a kdy vlastně pořídit dětskou patrovou postel? Multifunkční dětské patrové postele pro menší i větší děti. Poschoďové postele se schůdky vhodné pro menší prostory a pokojíčky s variantou pro 2, ale klidně i 3 děti. Patrové postele mají spousty úložných prostor a hodí se nejen pro spaní, ale i zábavné hry.

 

Patrová postel Bibliobed    Patrová postel BibopMáme velmi širokou nabídku postelí francouzských výrobců, kde je kladen důraz na kvalitu, pohodlí a hlavně bezpečí dětí.
Představujeme návrhy nejrůznějších barev a provedení. Od postele pro jedno dítě, kdy ve spodní části je například psací stůl. Přes patrové postele pro dvě děti a dokonce i pro tři děti. Mezi velmi oblíbené patří dětské patrové postele multifunkční.