Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Zdravé sezení pro Vaše děti

Chcete vašim dětem dopřát zdravé sezení? Nechejte se inspirovat novinkami na Nábytku Aldo. Německý výrobce přináší unikátní a především pro zdraví dětí prospěšné řešení. Dětská sestava nábytku, psací stůl s nastavitelnou nejen výškou, ale i sklonem pracovní desky a samozřejmě nastavitelná dětská židle. Lze pořídit také velmi praktický pojízdný kontejner s šuplíky, který je tam, kde dítě zrovna potřebuje. 

 

                                                      

 

Židli nebo vak?

Nábytek Aldo je pro dětskou židli, pokud hovoříme o psaní a učení všeobecně. Sedací vak je pak spíše jako doplnění interiéru dětského pokoje, ale to není důvod k tomu, aby jsme si něco málo o nich neřekli. Jestli-že přemýšlíte o nové židli, nebo křeslu pro Vaše dítě, zkuste mu pořídit netradiční sezení v podobě sedacího vaku. Proč právě sedací vak? Sedací vaky jsou především velmi pohodlné, variabilní, skladné a lehce přenosné. Proto s nimi mohou děti volně manipulovat, přenášet je a vytvarovat si je podle vlastní fantazie a přání. Navíc rodiče dětem zajistí prostředek pro zdravé sezení a na rozdíl od klasického nábytku na vacích dětem nehrozí nebezpečí úrazu.

 

    

 

Využití sedacího vaku

Sedací vaky mohou vašim dětem posloužit pro všechny účely. Kdykoli dítě na něj usedne, tak se vak přizpůsobí tvaru těla Vašeho dítěte. To vše umožňuje vnitřní náplň z polyesterových kuliček. Záleží tak jen a jen na vašem dítěti, jestli bude sedací vak využívat při učení, u počítače, nebo mu poslouží při válení u televize. Tyto sedací vaky si určitě hned vaše děti zamilují. Je to stylový doplněk do dětského pokoje, kamkoliv ho umístíte. Nádherně vynikne jako originální prvek interiéru dětského pokoje a určitě se stane neodmyslitelným miláčkem vašich dětí.