Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Zcela nové designy kuchyní

O kuchyních na našem portále nábytku Aldo, od našeho francouzského výrobce, bylo už řečeno mnohé. Ale protože denně přidáváme nové a nové výrobky na naše webové stránky, do kategorie novinky o nábytku, jsou tady opět nové kuchyňské linky a kuchyňské skříňky, které stojí za to, abychom Vám je představili.

 

Kolekce Cooking

Netradiční na kolekci je možnost boční skříně, komody, která je ve stejném designu jako celá kuchyňská linka. Kuchyňskou komodu je možno zakomponovat do výklenku, či umístit samostatně libovolně v prostoru. Mále které kuchyňské linky, tuto možnost poskytují! Opravdu originální, moderní design kuchyňských linek, ve vysokém lesku a mnoha odstínech, od bílé, černé a červené, až po přírodní odstín lorca dub. Další velkou výhodou jsou šuplíky na samo-dovírající systém. Na následující fotografii, Vám představíme kuchyňskou linku Season black, u které francouzský výrobce zvolil odstín jako kombinaci černé se světle šedou. V ceně kuchyňské linky, jsou všechny skříňky na fotografii, včetně komody po pravé straně.

 

  

 

Kolekce Reflex

Tato kolekce nabízí vysoce kvalitní a designově originální kuchyňské skříňky. Jedná se o nabídku kuchyňských skříní ve velmi elegantním designu díky francouzskému výrobci. Kuchyňské skříňky mají využití jak v malých garsoniérách, jako jednotlivý kus nábytku do kuchyně, nebo právě do velkých prostorových kuchyní, jako doplňující nábytek, ke vstávající kuchyňské lince. Skříňky můžou velmi příjemně doplnit interiér kuchyně, nebo jídelny. Jestliže máte to štěstí a patříte k majitelům velkých kuchyní a zároveň Vám chybí úložný prostor, pak francouzský výrobce nabízí elegantní a praktické řešení v jednom. Na další fotografii Vám představíme kuchyňskou skříň Reflex 803227, v moderním bílém vysokém lesku. Netradiční u této skříňky, je řešení vnitřního prostoru pomocí výklenků jako polic.

V případě, že Vás nábytek do kuchyně Reflex oslovil, není skříň jediným dílem této kolekce, ale vybrat si můžete další trendy nábytek ve stejném designu.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.